Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
huawei

HUAWEI Scale 3 PRO Inteligentna waga łazienkowa z analizą masy ciała

399 zł

Sprzedawane i wysłane przez Brandbook Services

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Brandbook Services

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Najnowsza inteligentna waga HUAWEI Scale 3 Pro we współpracy z aplikacją HUAWEI Zdrowie pomoże śledzić każdy krok w kierunku zdrowej, wymarzonej sylwetki.

8 ELEKTROD POMIAROWYCH

Standardowe wagi elektroniczne posiadają 4 elektrody, które stykając się ze stopami, dokonują pomiaru składu ciała z wykorzystaniem niskich częstotliwości.
Najnowsza inteligentna waga HUAWEI Scale 3 Pro posiada aż 8 elektrod, które stykają się zarówno ze stopami, jak i z dłońmi i przy użyciu podwójnej częstotliwości, dostarczają precyzyjnych informacji na temat składu całego ciała.
Szczegółowe informacje umożliwiają użytkownikom śledzenie postępów i stałą kontrolę ich kondycji.

22 WSKAŹNIKI POMIARU

Szczegółowa analiza składu ciała nigdy nie była tak łatwa. Wystarczy połączyć wagę HUAWEI Scale 3 Pro z aplikacją HUAWEI Zdrowie, aby uzyskać dostęp do raportów, analiz oraz cennych wskazówek. Tworzone są one w oparciu o algorytm HUAWEI TruFit™ 2.0
oraz analizę 22 wskaźników, w tym 10 ogólnych (wagi, BMI, tętna, masy mięśni szkieletowych, zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, beztłuszczowej masy ciała, poziomu tłuszczu trzewnego, podstawowej przemiany materii, białka i zawartości minerałów w kościach) i 12 segmentowych (dotyczących poszczególnych partii ciała).
HUAWEI TruFit™ 2.0 opracowany został we współpracy z naukowcami z Chińskiej Akademii Nauk, a pomiary dokonywane są na podstawie ściśle określonych wytycznych. Dzięki wykorzystaniu big data i sztucznej inteligencji, użytkownik otrzymuje precyzyjne informacje pomagające zadbać o zdrowie. Najnowsza generacja systemu wykorzystuje prądy o podwójnej częstotliwości, co zapewnia większą dokładność pomiaru.

ŁĄCZNOŚĆ WI-FI I BLUETOOTH

Waga może połączyć się z aplikacją HUAWEI Zdrowie na dwa sposoby – poprzez domowe Wi-Fi oraz przez Bluetooth. Podczas połączenia za pomocą Bluetooth, należy uruchomić aplikację, a następnie dokonać pomiarów. Natomiast przy połączeniu poprzez Wi-Fi, uruchamianie aplikacji podczas pomiarów nie jest konieczne.
Waga HUAWEI Scale 3 Pro może zostać połączona z 10 różnymi kontami ID Huawei, a każde z nich może zostać podzielone na 10 kolejnych subkont.
Urządzenie może być również udostępniane gościom. W tym celu należy uruchomić aplikację HUAWEI Zdrowie i wprowadzić informacje o użytkownikach, a waga będzie gotowa do pracy. Dane nie będą archiwizowane i wkrótce po pomiarze zostaną usunięte.

STYLOWY I PRAKTYCZNY DESIGN

Stylowy i nowoczesny design wagi HUAWEI Scale 3 Pro podkreśla panel wykonany ze szkła hartowanego, który zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Konstrukcję urządzenia i układ czujników opracowano na podstawie wyników długotrwałych badań, tak, aby zapewnić komfortowe użytkowanie jak najszerszej grupie użytkowników o zróżnicowanych potrzebach.
Oprócz wbudowanych w podstawę czujników, zadbano również o czujnik dłoni, który umocowany jest na elastycznym przewodzie. Umożliwia to użytkownikowi łatwą regulację do wymaganej wysokości podczas pomiarów.
Nóżki u podstawy o wysokości zaledwie 3,6 mm z gumowymi podkładkami antypoślizgowymi zapewniają użytkownikowi stabilność podczas dokonywania pomiarów.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Podczas procesu produkcji waga HUAWEI Scale 3 Pro została poddana rygorystycznym testom potwierdzającym jej wytrzymałość i odporność. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i jak najlepsze wrażenia z użytkowania.

Specyfikacja techniczna
Długość: 320 mm
Szerokość: 320 mm
Grubość: 29 mm
Waga: ok. 2,25 kg (bez baterii)

Ekran: dyskretny ekran LED

Wymagania systemowe: aplikacja HUAWEI Zdrowie dostępna jest dla smartfonów z systemem Android 6.0 lub nowszym oraz iOS 9.0 lub nowszym

Materiał: szkło hartowane, folia ITO (elektroda do pomiaru tłuszczu) i ABS (spód urządzenia)

Czujniki: Czujnik tensometryczny

Bateria: 3 baterie 1,5 V AA

Żywotność baterii: ok. 360 dni (przy 1 pomiarze dziennie)

Łączność:
Wi-Fi
Bluetooth

  • Protokół komunikacji Bluetooth
  • Szerokość (w cm) 32 cm
  • Długość (w cm) 32 cm
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Protokół komunikacji

Bluetooth

Szerokość (w cm)

32 cm

Długość (w cm)

32 cm

Stan produktu

Nowy