Najniższa cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najniższa cena

Maska Kominiarka Termoaktywna Termiczna Neoprenowa ISO TRADE

14,90 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

MASKA TERMOAKTYWNA - NA NARTY, MOTOR, SKUTER, QUADOCHRONNA - zabezpiecza twarz, szyję oraz uszy przed efektem chłodzenia i przed wiatrem, doskonała ochrona przed śniegiem

Opis

MASKA TERMOAKTYWNA - NA NARTY, MOTOR, SKUTER, QUAD

OCHRONNA– zabezpiecza twarz, szyję oraz uszy przed efektem chłodzenia i przed wiatrem, doskonała ochrona przed śniegiem, Elastyczna, dopasowuje się do twarzy. Idealna dla narciarzy, snowboardzistów, na motor, skuter, quada, podczas paintballa.
SYSTEM WENTYLACJI–posiada otwór na nos oraz otwory tzw: dziurki na wysokości ust. Dostarczające one dopływ tlenu przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Uwalniając parę wodną i zapobiegając zawilgoceniu maski.
NAUSZNIKI– kominiarka została zaprojektowana tak, by chronić także uszy. Zakładając kask np. do zimowych sportów będą służyć jako odsłona przed zimnem.
ZAPINANA NA RZEPY– posiadają rzepy z tyłu głowy. Idealnie dopasowują się do każdego rozmiaru głowy. Elastyczna, dopasowuje się do każdego rodzaju twarzy.
SPECYFIKACJA– kolor: czarny; wymiary (szer/dł): 57x25cm; waga: 35g

Maska zakrywa szyję i twarz do poziomu policzków, posiada otwory w okolicy nosa i otwór wentylacyjny.(nie wpuszcza zimnego powietrza bezpośrednio do gardła). Neopren, inaczej kauczuk syntetyczny, to doskonała ochrona termiczna, z powodzeniem stosowana w sportach zimowych i wodnych.

UNIWERSALNA
Jest przystosowana do różnych rodzajów sportów idealna dla narciarzy, snowboardzistów, na motor, skuter, quada, podczas paintballa.

ZAPINANA NA RZEPY
Posiada długie rzepy z tylu głowy, dopasowuje się do każdego rozmiary głowy. Elastyczna, dopasowuje się do twarzy.

NAUSZNIKI
Podwyższone nauszniki dają nam ochronę przed zimnem.

SYSTEM WENTYLACJI
Posiada otwór na nos oraz otwory tzw: dziurki na wysokości ust. Dostarczające one dopływ tlenu przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Uwalniając parę wodną i zapobiegając zawilgoceniu maski.
Opis produktu

  • Materiał Neopren
  • Stan produktu nowy

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Materiał

Neopren

Stan produktu

nowy