Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Plecak Taktyczny Wojskowy Militarny Survival 48,5l

126 zł

Kolor:

Zielony

Rozmiar: 48L

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade
przez 30 dni

PLECAK MILITARNY 45L – plecak składa się z 2 komór. Wewnątrz głównej komory znajduje się dodatkowa przegroda, druga komora wewnątrz posiada kieszonkę z naszytą siateczką.

Opis

PLECAK MILITARNY
45L – plecak składa się z 2 komór. Wewnątrz głównej komory znajduje się dodatkowa przegroda, druga komora wewnątrz posiada kieszonkę z naszytą siateczką. Dodatkowo plecak posiada 3 odczepiane sakwy, jedna z nich to nerka. Produkt został wykonany z wytrzymałego, wodoodpornego materiału, odpornego na rozdarcia i przecieranie. Obie komory zamykane są na podwójny zamek, dzięki któremu zamykanie oraz otwieranie przebiega płynnie. Zamki są kryte, dzięki czemu nie ma ryzyka, że do plecaka przedostanie się woda. Plecy oraz szelki zostały usztywnione, pokryte są siatką, która przepuszcza powietrze, w dużym stopniu tłumi to również drgania.
SYSTEM SZYBKIEGO WYPINANIA PLECAKA - plecak posiada system nośny, który składa się z profilowanych szelek z szybkowyczepnymi klamrami, jest to praktyczne rozwiązanie i służy do natychmiastowego zrzucenia plecaka. Za stabilne przenoszenie odpowiada płynna regulacja profilowanych szelek, pas piersiowy oraz pas biodrowy, który może zostać odczepiony – pas pozwala odciążyć kręgosłup oraz barki podczas noszenia plecaka – cały ciężar zostaje skupiony na biodrach. Na froncie plecaka oraz na szelkach i bocznych sakwach zastosowano taśmy PALS, które umożliwiają mocowanie oporządzenia w systemie MOLLE – pozwala to na montaż dodatkowych kieszeni.
PEŁNA REGULACJA - boczne ścianki oraz górna część plecaka posiada 2 regulowane paski zapinane na klamrę – służy to do kompresji plecaka.Skrócenie pasków plecaka umożliwia spłaszczenie go np. gdy główna komora jest praktycznie pusta, a wypełnione są tylko mniejsze kieszonki. Regulowane paski mogą być przydatne również podczas mocowania przenoszonego ekwipunku.
ODCZEPIANA NERKA – plecak posiada odczepianą nerkę, która jest zamontowana w systemie MOLLE. Pozwala ona na doczepienie do paska od spodni.
SPECYFIKACJA - wzór: moro; materiał: nylon / poliester 600D; pojemność: plecak 45l + nerka 3,5l; wymiary (dł/szer/wys): 50/16/60cm; waga zestawu: 1,36kg.

Opinie

Wgrywanie