jlab

Słuchawki sportowe Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANC czarne

0,0 (3)

529,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +500 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Maxcom

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Słuchawki sportowe Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANC czarne

Kup razem z

Podobne produkty

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport ANC

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE. JAKOŚĆ DŹWIĘKU, KTÓREJ SZUKASZ.
Bezprzewodowe, sportowe słuchawki douszne - z aktywną redukcją szumów otoczenia, pozwalające na nawet 70 godzin odtwarzania muzyki!

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE. JAKOŚĆ DŹWIĘKU, KTÓREJ SZUKASZ.

Bezprzewodowe, sportowe słuchawki douszne - z aktywną redukcją szumów otoczenia, pozwalające na nawet 70 godzin odtwarzania muzyki!

ZAŁÓŻ SŁUCHAWKI EPIC AIR SPORT Z TECHNOLOGIĄ AKTYWNEJ REDUKCJI SZUMÓW I WYBIERAJ, NA JAKI TRENING MASZ DZIŚ OCHOTĘ!

Spokojne melodie czy mocne brzmienie podczas treningu? Słuchawki Epic Air Sport ANC to najwyższa jakość dźwięku, jakiej mogą dostarczyć bezprzewodowe słuchawki. Dzięki aktywnej redukcji szumów, dźwięki wokół nie będą Cię rozpraszać, a Ty skupisz się wyłącznie na tym, co dla Ciebie ważne. Możliwość odtwarzania muzyki przez ponad 70 godzin czyni je liderem na rynku, a Ciebie uwalnia od codziennego ich ładowania.
Wykorzystaj dodatkowe funkcje takie jak czujnik wyciągnięcia słuchawki, który wstrzymuje muzykę po wyjęciu słuchawek z ucha i automatycznie wznawia po włożeniu i bez przeszkód łącz swoje życie codzienne z treningiem. Załóż słuchawki TWS Epic Air Sport ANC i ciesz się zarówno muzyką podczas treningu, jak i swobodą rozmów telefonicznych!
CZAS ODTWARZANIA – NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE
Słuchawki Epic Air Sport ANC to ponad 15 godzin nieprzerwanej muzyki odtwarzanej przez Bluetooth za pomocą samych słuchawek! Włóż słuchawki do etui, które jednocześnie pełni funkcję power banka i przedłuż czas odtwarzania o kolejne 55 godzin! Łącznie otrzymujesz ponad 70 godzin odtwarzania swojej ulubionej muzyki. Dzięki nowoczesnej technologii Bluetooth 5.0 jakość połączenia pozostanie najwyższej jakości.
Aby cieszyć się muzyką, bez konieczności słuchania odgłosów otoczenia, włącz technologię aktywnej redukcji szumów. Tryb ten pozwala na ponad 50 godzin odtwarzania w technologii Bluetooth ANC (Active Noise Cancelling).
Wybieraj spośród trybów aktywnej redukcji szumów:
• Tryb ANC (Active Noise Cancelling) On:
Funkcja ta pozwala ograniczyć większość hałasów wokół nas, które rozpraszają uwagę. Dzięki połączeniu najnowszej technologii ANCsłuchawki dostosowują się do otaczających zmian i zapewniają najlepsze wrażenia dźwiękowe. Ciesz się wyłącznie dźwiękiem, który chcesz słyszeć.
Korzystaj z funkcji ANC ON, gdy prowadzisz spotkanie biznesowe w formule online, gdy szukasz skupienia wśród ulubionych utworów muzycznych, czy podczas podróży samolotem.
• Tryb ANC (Active Noise Cancelling) Off:
Funkcja ta pozwala na pasywną redukcję dźwięków, które przedostają się z zewnątrz. Kluczem jest tutaj właściwe dopasowanie słuchawek oraz ich uszczelnienie. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanym nakładkom – o żelowym zakończeniu, o przedłużonym kształcie, czy tym piankowym (co gwarantuje idealne dopasowanie) – w różnych rozmiarach, by każdy mógł cieszyć się najlepszym dopasowaniem.
Korzystaj z funkcji ANC OFF na przykład w pracy – gdy jednocześnie potrzebujesz skupienia, ale potrzebujesz słyszeć, gdy zbliża się współpracownik; czy na przykład w domu – gdy oglądasz film, ale chcesz słyszeć dzwonek do drzwi.
• Tryb Be Aware
Korzystanie z funkcji Be Aware pozwala na odtwarzanie muzyki z jednoczesnym przedostawaniem się dźwięków otoczenia. Funkcja ta zwiększa Twoje bezpieczeństwo, na przykład podczas sportowego treningu w terenie.
Włącz tryb Be Aware w sytuacji gdy na przykład biegasz na zewnątrz – by słyszeć dźwięki zbliżających się pojazdów, czy podczas wspólnego treningu – by móc ze sobą swobodnie porozmawiać.
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE CZY POPRZEZ USB?
Wygoda przez wszystkim! By naładować swoje słuchawki korzystaj z indukcyjnego ładowania etui lub rozpocznij ładowanie w tradycyjny sposób - za pomocą wbudowanego kabla USB.
CZUJNIK WYJĘCIA SŁUCHAWKI Z UCHA
Dzięki czujnikowi podczerwieni umieszczonemu w każdej ze słuchawek, muzyka będzie automatycznie wstrzymywana, gdy wyjmiesz słuchawkę z ucha. Odtwarzanie rozpocznie się automatycznie, gdy włożysz ją z powrotem.
TRYB FILMOWY
Podnieś jakość swoich wrażeń podczas oglądania filmów! Tryb filmowy to wyjątkowo niewielkie opóźnienia dźwięku, dzięki czemu głos jest idealnie dostosowany do obrazu.
Zestaw zawiera:
• Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport ANC
• Etui pełniące funkcję power banka ze zintegrowanym przewodem USB i ładowaniem bezprzewodowym,
• 3 zestawy żelowych nakładek
• 2 zestawy ekstra- długich nakładek,
• 1 zestaw piankowych nakładek

Specyfikacja:
• Głośnik: Φ8mm Dynamic, Magnes neodymowy t, 20Hz-20kHz, 32Ω ± 15%
• Dynamika (czułość):: 110±3db
• Mikrofon: 3 left earbud MEMS, 3 right earbud MEMS, - 40dB±3dB
• Czas pracy na baterii: 15+ godzin dla każdej słuchawki, 55+ dodatkowych godzin dla etui słuchawkowego
• Czas pracy na baterii z włączonym ANC:11+ godzin
• Natężenie wejściowe: DC 5V, 100mA

  • Połączenie Bluetooth
  • Częstotliwość użytkowania Każda częstotliwość użytkowania
  • Stan produktu Nowy

Połączenie

Bluetooth

Częstotliwość użytkowania

Każda częstotliwość użytkowania

Stan produktu

Nowy