jp australia

Deska WINDSURFINGOWA JP Australia 21 HydroFoil LXT 135

5631,46 zł

563,15 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +5631 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez FLOWSHOP.PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Deska WINDSURFINGOWA JP Australia 21 HydroFoil LXT 135

Kup razem z

Podobne produkty

DESKA WINDSURFINGOWA JP SUPER RIDE LXT

Wszystkie deski, plasujące się w samym centrum popularnej klasy freeride, są po prostu świetne i wszechstronne. Dzięki tym kształtom każdy rider może z łatwością osiągać duże prędkości, nawet gdy nie ma pełnej mocy. Dodatkowo, deski te charakteryzują się dużą kontrolą, dzięki czemu ignorują chop, a ich osiągi wydają się nie mieć granic, gdy warunki stają się trudne. Bezproblemowe osiągi freeride'owe dla każdego: Żeglowanie na nich to świetna zabawa, a gybe to prawdziwa gratka. To, co zapewniają, to po prostu Super Ride!

**Magazyn WindSurfing wydał werdykt: ** "... nieomylny komfort jazdy, wszechstronność, która pozwala dostosować się do możliwości ridera i prawdziwie przystępne osiągi..." Czego więcej mógłby chcieć każdy freerider?

A "przystępna wydajność" jest tym, co odróżnia tę deskę od innych desek freeride'owych: połączenie łatwości obsługi jest nierozerwalnie związane z wydajnością w każdym aspekcie freeride'u. Deska jest naprawdę szybka i jednocześnie łatwa do opanowania. W rzeczywistości będzie szybsza niż Super Sport dla wszystkich riderów, którzy nie chcą pływać z nadmierną mocą lub nie mają umiejętności czy siły fizycznej, aby stawiać duże żagle i przyjmować postawę lock-in.

Smukły kadłub przyczynia się do płynności deski - zarówno podczas kursów z wiatrem w maksymalnym tempie, jak i manewrów przy dużych prędkościach. Węższy kadłub niż w Super Sport, szczególnie w części rufowej, ułatwia prowadzenie deski na railach i szybkich gybach. Kiedy mocniej naciskasz na rail, deska agresywniej się wgryza, dostosowując promień do zmieniających się nacisków ridera.

I to jest główna różnica w stosunku do Magic Ride: Super Ride jest szybszy - komfortowo - a węższy kadłub sprawia, że czuje się gładko podczas gyby przy większych prędkościach.

Szczegóły kształtu:

Długi, szeroki kadłub tworzy dużą powierzchnię ślizgową. Dzięki temu możliwe było zachowanie cienkich burt na całej długości, co zapewnia optymalną przyczepność po wejściu na krawędź. W połączeniu z ergonomicznym kształtem pokładu, szyna zapewnia wygodną postawę w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy wybrałeś opcję inboard czy outboard, zawsze łatwo jest wejść i wyjść ze strapów.

Rufa jest szeroka Zakrzywienie ogona sprawia, że wszystkie rodzaje gybów są łatwe, a utrzymanie się w ślizgu podczas rufy w ślizgu przychodzi naturalnie.

Czy to szybkie carve, czy super ciasne zwroty - każdy rider przekroczy swoje granice i zaliczy więcej gyebów niż kiedykolwiek wcześniej.

Linia scoop rocker i V flow pochodzą z serii desek slalomowych. Super Ride ma wysoką, luźną pozycję na wodzie i daje Ci pewność stabilności podczas szybkiej jazdy przez sieczkę.

Trzy duże modele pochodzą z drugiej generacji i są dostępne nie tylko w wersji LXT, ale także w technologii ES. Są nieco dłuższe od swoich poprzedników, aby łatwiej było się rozpędzić - szczególnie przy pasywnym, wczesnym wchodzeniu w ślizg. Ich całkowita szerokość zwiększa powierzchnię ślizgową i poprawia stabilność.