Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Hulajnoga elektryczna Kaabo Mantis 8 bateria LG 80km

8999 zł

Kolor:

Szary

Sprzedawane i wysyłane przez: Barel Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Barel Poland
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Hulajnoga elektryczna Kaabo Mantis 8 bateria LG 80km

Opis

MANTIS 8

  • Mocna na szlakach, lekka w transporcie.
  • Koła 8 cali
  • Silnik 2x800W
  • Bateria 24,5Ah 52V
  • Amortyzacja x2
  • Udźwig max 120kg
  • System BMS

Podwójny silnik 800 W i podwójna amortyzacja to poczwórna radość z jazdy! A podczas dobrej zabawy liczy się odpowiednie wsparcie — dlatego Mantis 8 ma również solidne hamulce, mocne baterie LG i potrójne oświetlenie.
Hulajnoga elektryczna Kaboo Mantis 8 to ekologiczny środek transportu o lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji i bardzo dobrych osiągach. Występuje w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, srebrnym lub niebieskim, dlatego z łatwością dopasujesz najlepszy wariant do swojego stylu. Wybierając hulajnogę elektryczną Kaboo, od wyłącznego dystrybutora na rynek polski, otrzymujesz niezawodny sprzęt o świetnej renomie.

Złóż w 5 sekund!
Hulajnogę elektryczną Kaboo Mantis 8 złożysz zaledwie w 5 sekund. Dzięki temu, bez problemu włożysz ją do bagażnika lub wejdziesz do autobusu czy metra i łatwo dotrzesz tam, gdzie jazda na hulajnodze będzie dla Ciebie najlepsza. Wytrzymała rama zapewni stabilną, bezpieczną jazdę przez długi czas. Bezdętkowe opony 8’’ gwarantują bardzo dobrą przyczepność. Wygodny podest, pokryty gumowym materiałem chroni przed ześlizgnięciem się stopy.

dostępna w kolorach

Bateria 24,5Ah 52V LG
Hulajnoga elektryczna Mantis 8 wyposażona w baterię 52V 24,5Ah marki LG zapewnia duży zasięg sięgający nawet 80km przy odpowiednich parametrach jazdy. Możesz pokonać kilka tras na jednym ładowaniu lub pojechać na jedną dłuższą przejażdżkę za miasto. Bateria wymaga ładowania zaledwie 6-8 godzin, dzięki czemu naładujesz ją nawet podczas pracy w swoim biurze albo w weekend po udanej wycieczce.

System BMS
Bateria jest wyposażona w inteligentny system zarządzania BMS, który wydłuża czas pracy akumulatora i zwiększa jego wydajność. System chroni przed skutkami nierównego doładowania, przeładowania lub przegrzania. Chroni zatem baterię przed uszkodzeniem i wydłuża trwałość ogniw litowo-jonowych, czyli wydłuża żywotność akumulatora.

Zasięg 80 km

Silnik 2x800
Dwa silniki 800 W to ogromna frajda z jazdy dzięki dużym przyspieszeniom i większej prędkości. Silniki umiejscowione w obydwu kołach to większa moc, ale również większa stabilność podczas jazdy po nierównych terenach. Na hulajnodze elektrycznej Kaboo Mantis 8 bez problemu pokonasz podjazd o nachyleniu 25 stopni przy obciążeniu sięgającym do 120 kg! Używając jednego silnika, wydłużysz zasięg.

Oświetlenie, bezpieczeństwo, widoczność
Profesjonalne oświetlenie w postaci przedniego i bocznego światła LED-owego oraz bocznych odblasków sprawia, że będziesz doskonale widoczny na drodze. Włączając kierunkowskazy, możesz poinformować innych użytkowników o planowanej zmianie kierunku jazdy, natomiast podczas hamowania będziesz bezpieczny, gdyż automatycznie włączy się pulsacyjne światło ostrzegawcze.

Informacje techniczne

  • Maksymalna prędkość 20 km/h
  • Zasięg działania (w km) Do 80 km
  • Maksymalne obciążenie 120 kg

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Maksymalna prędkość

20 km/h

Zasięg działania (w km)

Do 80 km

Maksymalne obciążenie

120 kg