la sportiva

Buty wspinaczkowe La Sportiva TX2 Woman opal

699,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Buty wspinaczkowe La Sportiva TX2 Woman opal

Najlżejszy model z serii butów podejściowych Traverse X, dedykowany społeczności wspinaczkowej i każdemu kto wymaga od butów przyczepności, przewiewności, niskiej wagi i precyzji. Zaprojektowany na trasy o różnym nachyleniu i charakterze, sprawdza się świetnie podczas letnich wycieczek i technicznych podejść. Dzięki systemowi C2 Combo Cord ™ buty można łatwo i kompaktowo spakować i podczepić do uprzęży gdy dotrzemy już pod ścianę.

Każdy detal został zaprojektowany tak, aby zagwarantować lekkość, przyczepność, komfort i ochronę podczas podejścia, a także umożliwić używanie buta w bardziej technicznym terenie górskim, aż do podstawy ściany. Charakterystyczna, "tkana"cholewka oprócz przewiewności zapewnia również niezbędną ochronę dzięki ochronnemu otokowi oraz gumie osłaniającej palce. Podeszwa Vibram MegaGrip przeznaczona do poruszania się w technicznym terenie tak podczas podejścia jak i powrotu znakomicie trzyma się podłożą i zapewnia niezbędną precyzję. System sznurowania wywodzący się z modelu wspinaczkowego Mythos reguluje napięcie i objętości wewnętrzną jednym prostym ruchem.

Charakterystyczna "tkana" cholewka nie posiada szwów lecz dzięki unikalnej konstrukcji udało się uzyskać różne poziomy elastyczności w newralgicznych miejscach buta
Ochronny otok oraz zabezpieczone gumą palce zapewniają niezbędną ochronę
Dzięki przewiewnej cholewce uzyskano znakomity komfort termiczny
Podeszwa Vibram MegaGrip gwarantuje znakomitą przyczepność i precyzję

CHOLEWKA: Tkany materiał o różnych poziomach elastyczności

OCHRONA: Otok z PU TechLite i gumowe zabezpieczenia palców

WKŁADKA: 4mm Ortholite Approach

ŚRÓD-PODESZWA: Amortyzująca, wtryskiwana pianka EVA

BIEŻNIK: Vibram Mega-Grip

WAGA: 440 g (rozmiar 38)

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy