la sportiva

Buty wspinaczkowe La Sportiva TX4 Gtx Opal/Jasmine Green

884,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 38,5

Sprzedawane i wysłane przez ShopOutdoorOnline

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do ShopOutdoorOnline

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Buty wspinaczkowe La Sportiva TX4 Gtx Opal/Jasmine Green

Techniczne, wielofunkcyjne buty podejściowe La Sportiva TX4 GTX z linii Traverse seria X4 przeznaczone na trudne podejścia, via ferraty, lekkie i szybkie trekkingi - idealne dla wspinaczy, przewodników górskich i wszystkich miłośników gór - wersja z membraną Gore-Tex® Extended Comfort.

TX4 to niezwykle wygodne buty, które oferują doskonałe połączenie ochrony, oddychalności i wytrzymałości. Wysoką odporność na ścieranie gwarantuje skórzana cholewka, gumowy rant o grubości 1.5 mm, oraz specjalnie wzmocniony Vibramem czubek. Zastosowany szybki system sznurowania wywodzi się z modelu wspinaczkowego Mythos  - umożliwia on regulację jednym prostym ruchem.

Podeszwa Vibram® Mega-Grip z systemem Impact Brake System zapewnia świetną amortyzację, dzięki czemu buty spisujące się zarówno w terenie skalnym jak i leśnym. Podeszwa posiada strefę "climbing zone" - na prostych drogach TX4 spiszą się doskonale jako buty wspinaczkowe.

Zastosowany w śródpodeszwie system STB™ zapewnia sztywność skrętną i wsparcie w środkowej części stopy. Jest to rozwiązanie zaczerpnięte z butów biegowych, pozwala ono złagodzić odbicie, zapewniając wsparcie śródstopia - gwarantując tym samym większą kontrolę, stabilność i precyzję jeśli postanowisz pobiegać.

Buty zostały wyposażone w membranę Gore-Tex® Extended Comfort, dzięki czemu są zabezpieczone przed przemakaniem oraz zachowują prawidłową odychalność.

Traverse TX4 zaprojektowane do długotrwałego użytku przez przewodników górskich i wszystkich tych, którzy spędzają dużo czasu w górach.

Traverse X nowy wymiar poruszania się w górach - komfort, szybkość i bezpieczeństwo.

wersja z membraną Gore-Tex® Extended Comfort
cholewka wykonana z wytrzymałej zamszowej skóry
wyściółka: antypoślizgowy materiał typu mesh
szybki i dokładny system sznurowania
wysoki rant o grubości 1.5mm
wzmocniony Vibramem czubek
podeszwa ze strefą "climbing zone"
wkładka: 4mm Ortholite
śródpodeszwa: Traverse injection MEMlex / STB™ Control System (amortyzująca, wtryskiwana EVA)
waga: 800 g (para w rozm. 42)

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy