lange

Buty narciarskie LANGE RS 130 MV Vibrant Blue

2600,00 zł

260,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 24,5 cm

Otrzymaj +2600 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Adventure Sports

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Buty narciarskie Lange RS 130 MV – Perfekcyjna moc, precyzja i wydajność na każdym zjeździe.

Kup razem z

Podobne produkty

Buty narciarskie Lange RS 130 MV to model zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, instruktorach i narciarzach wyczynowych, którzy oczekują maksymalnej prędkości, precyzji i kontroli na stoku. Dzięki aerodynamicznemu designowi, zoptymalizowanemu w tunelu aerodynamicznym, oraz innowacyjnej technologii Dual Core, te buty oferują wyjątkową moc, rebond i wydajność, które pozwolą na pełną kontrolę w każdym zakręcie.

Konstrukcja Dual Core łączy twarde i miękkie plastiki, co umożliwia lepszą reakcję, większą moc oraz eksplozję odbicia, zapewniając niesamowitą dynamikę jazdy. Buty RS 130 MV zostały także wyposażone w system Race Flex Adjust, który pozwala na optymalną transmisję energii oraz na dostosowanie flexu bez utraty mocy, co zapewnia efektywniejszą jazdę.

Nowa technologia "Air Flow", opracowana we współpracy z zespołem Sauber-Alfa Romeo Racing, poprawia aerodynamikę butów, zmniejszając opór powietrza i umożliwiając osiąganie jeszcze większych prędkości. W połączeniu z nowoczesnym wyścigowym językiem i wyściółką World Cup, buty oferują nie tylko świetną stabilność, ale także precyzyjne dopasowanie do kształtu stopy, zapewniając komfort przez cały dzień na stoku.

Specyfikacja:

Flex: 130 – wysoka sztywność dla zaawansowanych narciarzy
Last: 100 mm – średnia szerokość, precyzyjne dopasowanie dla narciarzy o średnich stopach
Technologia Dual Core: Optymalizuje elastyczność i zapewnia mocne odbicie
Technologia Air Flow: Zoptymalizowany kształt skorupy dla lepszej aerodynamiki i zmniejszenia oporu powietrza
Technologia Race Flex Adjust: Umożliwia dostosowanie flexu bez utraty energii
Wyściółka: World Cup – preformowana, dostosowana do wyścigów, zapewniająca maksymalną precyzję i wsparcie
Pasek: Cam-Lock 50 mm – bezpieczne dopasowanie
Materiał cholewki: PU Ether, Polyurethane/Polyether
Konstrukcja skorupy: Podwójne canting, solidna semela
Podeszwa: Solidna, przeznaczona do narciarstwa wyczynowego
Kolor: Niebieski
Waga: Lekka konstrukcja zapewniająca doskonałą wydajność

Zakres rozmiarów: 22.5 do 29.5

Buty Lange RS 130 MV to wybór dla narciarzy, którzy szukają połączenia szybkości, precyzyjnej kontroli i wydajności, jednocześnie nie rezygnując z komfortu i wygody. Idealne do jazdy wyczynowej i profesjonalnych treningów, zapewniają pełną moc, którą można poczuć w każdym skręcie.

  • Termoformowalny but wewnętrzny Termoformowalny but wewnętrzny
  • Flex (wskaźnik) Flex 130
  • Szerokość stopy Średnia
  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Stan produktu Nowy
  • Regulowana długość Brak regulacji długości

Termoformowalny but wewnętrzny

Termoformowalny but wewnętrzny

Flex (wskaźnik)

Flex 130

Szerokość stopy

Średnia

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Stan produktu

Nowy

Regulowana długość

Brak regulacji długości