Media 0
Media 1

Luneta celownicza Leapers 3-12x44 30 mm

1239 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: KolbaPL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do KolbaPL
przez 30 dni

Luneta celownicza Leapers 3-12x44 30 mm

Opis

Leapers UTG 3-12X44 AO to luneta celownicza przeznaczona  do strzelectwa sportowego. Wyposażona została w zmienne powiększenie (zoom 3x-12x) oraz wbudowany sunshader. Posiada regulację krzyża w pionie i w poziomie oraz dodatkowo regulację paralaksy. Przesunięcie przy jednym przeskoku pokrętła regulacji krzyża wynosi 1/4”/100 yardów. Poza tym, luneta została wyposażona w podświetlany krzyż MilDot o 7-stopniowej skali regulacji natężenia światła z wyborem 36 wariantów kolorystycznych.

Seria UTG charakteryzuje się precyzyjną budową, mocną, niezawodną konstrukcją oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Lunety te wyprodukowane są z najwyższej jakości lotniczych stopów aluminium, wypełniane są azotem.  Dodatkowo posiadają one jednoczęściową wewnętrzną tubę zapewniającą solidne rozmieszczenie soczewek, co gwarantuje wytrzymałość i powtarzalność strzału. Lunety serii UTG zapewniają szerokie pole widzenia przy optymalnej odległości od oka. Pozwala to na zwiększenie szybkości namierzenia celu.

Wszystkie elementy soczewek są pokryte szmaragdowymi powłokami, co zapewnia większą jasność i czystość obrazu. Dodatkowe wyposażenie stanowią unikalne zaślepki na okulary typu "flip-open". Ponadto zastosowanie snajperskiego krzyża MilDot pomaga nanieść poprawki na wiatr, a zastosowane podwójne oringi zapobiegają potencjalnej nieszczelności.

Luneta należy do grupy "TS" - True Strenght - naprawdę wytrzymałe, oznacza to, że są specjalnie projektowane z myślą o karabinkach o dużej sile (specjalnie wzmacnione). Posiada ona dożywotnią gwarancję producenta. 

Celownik wyposażony jest w innowacyjny system EZ-Tap pozwalający łatwo i szybko regulować/zmieniać kolor oraz natężenie podświetlenia. W zestawie montaż dwuczęściowy na szynę weaver.

Gwaranacja 24 miesiące w Kolba.pl, dożywotnia u producenta.DANE TECHNICZNEDane podstawowe
Odległość od oka [mm]: 84 -72Powiększenie [×]: 3-12Regulacja paralaksy [m]: od 10 do ∞Typ krzyża celowniczego (siatki): MilDot MOAŹrenica wyjściowa [mm]: 13.1Dane dodatkowe
Regulacja stopniowa [MOA]: 0,25Wymiary
Długość całkowita [mm]: 331,5Masa [g]: 658Średnica obiektywu [mm]: 44Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)W zestawie
Elementy zestawu lunety: montaż, zakrywki na szkła, ściereczka do czyszczenia optykiInformacje producenta
Producent: Leapers, USA

Opinie

Wgrywanie