Media 0
Media 1

Luneta celownicza Leapers 6-24x50 1''

1229 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: KolbaPL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do KolbaPL
przez 30 dni

Luneta celownicza Leapers 6-24x50 1''

Opis

Leapers 6-24x50  EZ-Tap to popularna luneta przeznaczona do strzelectwa sportowego, która doczekała się jeszcze nowszej odsłony.

Celownik ten oparty jest na wielozadaniowej i wszechstronnej siatce celowniczej Mil-Dot wyposażonej w opatentowany system podświetlenia EZ-Tap. Dzięki EZ-Tap będziesz mógł w łatwy i wygodny sposób dobrać barwę podświetlenia spośród 36 dostępnych kolorów.

Celownik serii UTG dzięki zmiennemu powiększeniu w zakresie 6-24x jest uniwersalnym narzędziem na dla strzelców strzelających na krótkie jak i dalsze dystanse. Zastosowany obiektyw o średnicy 50 mm połączony z regulowanym systemem podświetlenia krzyża (SWAT Illumination) umożliwia oddawanie precyzyjnych strzałów także w trudniejszych warunkach oświetleniowych.

Przednia regulacja paralaksy pozwala na komfortowe ustawienie ostrości krzyża, a zastosowane wieżyczki „Ring-lock Target Turrets” na wygodną modyfikację położenia krzyża.

Luneta Leapers 6-24x50 posiada w zestawie montaż na szynę weaver (22 mm).

Gwarancja 24 miesiące w Kolba.pl, dożywotnia u producenta.DANE TECHNICZNEDane podstawowe
Odległość od oka [mm]: 81-76Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jestPowiększenie [×]: 6-24Regulacja paralaksy [m]: od 10 do ∞Typ krzyża celowniczego (siatki): MilDot MOATyp wieżyczek: otwarteŹrenica wyjściowa [mm]: 8.3Dane dodatkowe
Regulacja stopniowa [MOA]: 0,25Wymiary
Długość całkowita [mm]: 388Masa [g]: 751Średnica obiektywu [mm]: 50Średnica tubusu [mm]: 25,4 mm (1″)W zestawie
Elementy zestawu lunety: zestaw kluczy imbusowych, montaż, osłony przeciwsłoneczne, zakrywki na szkła, ściereczka do czyszczenia optykiInformacje producenta
Producent: Leapers, USA

Opinie

Wgrywanie