lifespan

LifeSpan Workplace TR1200-DT3 Bieżnia biurkowa

6575,00 zł

Otrzymaj +6550 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez LifeSpan Fitness Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do LifeSpan Fitness Poland

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Dzięki temu produktowi LifeSpan Workplace możesz połączyć sport i pracę!

Pracuj lepiej i zdrowiej z LifeSpan Workplace Under Desk Treadmill TR1200-SC110 z unowocześnioną i ulepszoną konsolą SC110 w porównaniu z LifeSpan DT3-BT Console.

Pracuj optymalnie i aktywnie w biurze, w domowym biurze lub w elastycznym miejscu pracy
Najlepszym sposobem na aktywną pracę jest praca z bieżnią LifeSpan Workplace Under Desk Treadmill TR1200-SC110. Bieżnia ma ładną i kompaktową konstrukcję z maksymalną prędkością od 0,6 do 6,4 km/h. Dzięki temu można go łatwo zintegrować z biurem, biurem domowym lub elastycznym miejscem pracy i pozwala chodzić w wygodnym tempie, a także wykonywać całą swoją pracę.

Możesz łatwo i szybko ustawić ulubioną prędkość chodzenia na nowej, ulepszonej konsoli SC110. Konsola jest bardzo kompaktowa i mieści się na każdym biurku. Ma ładny wygląd i jest wyposażony w poręczne przyciski dotykowe. Konsola posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który możesz opanować w mgnieniu oka. Wspaniałą rzeczą jest to, że wystarczy nacisnąć przycisk tylko kilka razy, aby zacząć chodzić. Dzięki 7-centymetrowemu ekranowi TFT z dużymi białymi literami na ciemnym tle, na czytelnym wyświetlaczu możesz błyskawicznie zobaczyć wszystkie swoje statystyki treningowe.

Przyjazna dla użytkownika konsola z przejrzystym przeglądem wyników treningu
Konsola pomaga optymalnie poprawić kondycję i zdrowie. Możesz wstrzymać konsolę, aby zobaczyć podsumowanie wyników treningu. W ten sposób wiesz, ile jeszcze musisz przejść, aby uzyskać dzienne 10 000 kroków, liczbę spalonych kalorii, poziom prędkości i czas chodzenia. Predefiniowane przyciski pamięci umożliwiają zapisanie ulubionych ustawień, dzięki czemu nie musisz resetować ustawień po krótkiej przerwie lub następnego dnia, gdy zdecydujesz się na spacer. Konsola jest kompatybilna z Bluetooth, dzięki czemu możesz pobrać statystyki ćwiczeń na smartfon za pomocą aplikacji LifeSpan Club. W ten sposób masz je zawsze pod ręką.

** Bieżnia podbiurkowa LifeSpan Workplace TR1200-SC110 zapewniająca znacznie lepsze zdrowie**
Aktywna praca z LifeSpan Workplace TR1200-SC110 oferuje wiele korzyści. Bieżnia posiada cichy silnik napędowy, dzięki czemu nie przeszkadza Tobie i Twoim kolegom podczas pracy. Jest bardzo wytrzymały i wytrzymały i może być używany przez kilka osób przez cały dzień. Dzięki wysokiej maksymalnej wadze użytkownika wynoszącej 159 kg, również ciężsi użytkownicy mogą bezpiecznie korzystać z bieżni. Aktywna praca jest bardzo dobra dla zdrowia, ponieważ zapobiega nadmiernemu siedzeniu i zmniejsza ryzyko chorób. Dzięki TR1200-SC110 zarówno Ty, jak i Twoi koledzy/pracownicy ćwiczycie wystarczająco dużo w ciągu dnia i pozostają bardziej energiczni, produktywni i kreatywni. Dzięki tej bieżni nie musisz już wychodzić z domu po pracy na siłownię lub kupować sprzęt fitness do użytku domowego. Wystarczy aktywna praca z tą bieżnią przez co najmniej 30 minut dziennie. Więc zacznij wędrówkę już dziś!

 • Zmotoryzowana Z silnikiem
 • Biurko Bez biurka
 • Miejsce aktywności Wewnątrz
 • Liczba programów Brak programów
 • Pochylenie Bez możliwości pochylenia
 • Szerokość pasa biegowego Ponad 50 cm
 • Kąt nachylenia
 • Łatwe przemieszczanie Małe kółka
 • Szerokość (w cm) 72 cm
 • Łączność Kompatybilny ze smartfonem
 • Połączenie Bluetooth Bez połączenia Bluetooth
 • Wysokość (w cm) 18 cm
 • Długość (w cm) 74 cm
 • Waga (w kg) 52 kg
 • Stan produktu Nowy
 • Język Angielski
 • Produkt składany Produkt nieskładany
Wgrywanie

Zmotoryzowana

Z silnikiem

Biurko

Bez biurka

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Liczba programów

Brak programów

Pochylenie

Bez możliwości pochylenia

Szerokość pasa biegowego

Ponad 50 cm

Kąt nachylenia

Łatwe przemieszczanie

Małe kółka

Szerokość (w cm)

72 cm

Łączność

Kompatybilny ze smartfonem

Połączenie Bluetooth

Bez połączenia Bluetooth

Wysokość (w cm)

18 cm

Długość (w cm)

74 cm

Waga (w kg)

52 kg

Stan produktu

Nowy

Język

Angielski

Produkt składany

Produkt nieskładany