Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Zimowa Koszulka Bielizna Termoaktywna z Jonami Srebra Męska Luxa Gavia

199 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: S/M

Sprzedawane i wysyłane przez: Luxa

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Luxa
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Profesjonalna bielizna skrojona z myślą o treningach w czasie zimy. Wielofilamentowe mikrowłókna zawierają trwałe jony srebra, dzięki czemu koszulka pozostaje świeża i ogranicza rozwój bakterii.

Opis

Bielizna cechuje się ponadprzeciętnymi właściwościami termoregulacyjnymi. Wewnętrzna warstwa błyskawicznie pozwala przenikać wilgoci z dala od skóry. Setki mikrowłókien, które składają się na jedną nić to większa powierzchnia odprowadzania wilgoci na zewnątrz. 2-warstwowa struktura materiału składa się z różnorodnych stref odprowadzających pot, które utrzymują właściwy naturalny mikroklimat przy skórze.

Bielizna została uszyta z pomocą najnowszych technologii w dziedzinie odzieży termoaktywnej. Włókna zawierają trwałe jony srebra, dzięki czemu bielizna skutecznie zwalcza rozwój bakterii, pleśni i obniżają ryzyko infekcji bakteryjnej. Kompozycja nowoczesnych mikrowłókien wielofilamentowych z jonami srebra utrzymuje świeżość i trwałość po wielkokrotnym praniu.

Niezbędna część kolarskiej garderoby w czasie zimowych treningów, oraz innych aktywności na świeżym powietrzu. Zewnętrzna warstwa chroni przed wiatrem oraz przegrzaniem ciała podczas intensywnego wysiłku. W miejscach na ciele o podwyższonej ciepłocie, cieńszy materiał zapewnia szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu. Zalecane użytkowanie: pod bluzę, lub kurtkę kolarską.

  • Jony srebra wewnątrz mikrowłókien
  • 2-warstwowa struktura materiału
  • Właściwości antyalergiczne i antybakteryjne
  • Aktywne odprowadzanie wilgoci
  • Płaskie szwy i bezuciskowe elastyczne materiały
  • Strefy dopasowane do mięśni i miejsc o większym wydzielaniu potu
  • Uczucie świeżości po wielogodzinnym użytkowaniu
  • Wyprodukowano w Polsce

Opis produktu

Warunki pogodowe

Zimne dni

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Zimne dni

Skład i konserwacja

Skład

95% poliamid, 5% elastan