• Najniższa cena
1/4
m-pole

Materac do pole dance, M-pole, okrągły, średnica 120 cm grubość 10 cm

540,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Otrzymaj +500 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Asekuracyjne materace pole dance idealnie nadają się do treningów na rurze zarówno na sali, jak i w zaciszu własnego domu. Odpowiedniej gęstości pianka amortyzuje upadki i zapobiega urazom.

Materac okrągły o średnicy 120 cm i grubości 10cm bez uchwytów do przenoszenia.

ŚREDNICA MATERACA 120 CM- NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA PRZEZ KLIENTÓW
Materace o średnicy 120 cm są wystarczające do ćwiczeń w domu. Czasami można spotkać ofertę na materace o średnicy 100 cm. Pamiętaj jednak, że jest to tylko 50 cm ochrony od rury. Materac ma dziurę na środku na rurę.

NIE UKRYWAMY TWARDOŚCI PIANEK -WIESZ CO KUPUJESZ
Wiemy jak ważna jest informacja odnośnie twardości (gęstości) pianek. W końcu to gąbka, która znajduję się w środku materaca, stanowi główną ochronę Twojego ciała. Czym jest gęstość gąbki? Jest to ilość materiału zużyta na m3. W materac M-pole używamy najlepszej jakości gąbki 35 kg/m3, która może wytrzymać nawet do 8 lat

POKRYCIE MATERACA WODOODPORNE- ŁATWO ZMYWALNE
Skaj jest materiałem, który nie przepuszcza wody. Skaj to PCV (czyli polichlorek winylu) naniesiony na podkład z tkaniny. Skaj przypomina wylaną na materiał gumę, jest lekko rozciągliwy, ale przez to wodoodporny, więc bardzo łatwy w utrzymaniu. Do produkcji materacy używamy nici rdzeniowych i rzepów Firmy Coats.

RZEPY OD SPODU MATERACA- NIE HACZĄ WŁOSÓW
Kilka lat temu zmieniliśmy sposób łączenia i umiejscowienie rzep, ponieważ klienci skarżyli się, że rzepy bezpośrednio łączące dwie połówki materaca haczą włosy. Wyeliminowaliśmy ten element wszywając rzepy od spodu materaca, co spowodowało dodatkowo, że rzep jest trwalszy i ma dłuższą żywotność.

WYMIENNE POKROWCE materaca do pole dance

Pokrowiec jest częścią materaca, która najszybciej się zużywa. Kiedy pianka wytrzymuje 8 lat, pokrowce średnio zużywają się po około 2-3 latach. W skład pokrowca nie tylko wchodzi skaj, ale też rzepy. Od intensywnego łączenia i rozłączania połówek materaca normalnym zjawiskiem jest, że rzepy po pewnym czasie zaczynają się mechacić i mają słabszą przyczepność.

SPECYFIKACJA:

Średnica: 120 cm
Grubość: 10 cm
Gęstość pianki: 35 kg/ m3
Skład pokrowca: 100 % poliester (skaj)

Po złożeniu: 120 cm x 20 cm

  • Szerokość (w cm) 120 cm
  • Wysokość (w cm) 10 cm
  • Stan produktu Nowy
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
Wgrywanie

Szerokość (w cm)

120 cm

Wysokość (w cm)

10 cm

Stan produktu

Nowy

Poziom zaawansowania

Każdy poziom