M-POLE

Materac do pole dance okrągły średnica 150 cm grubość 10 cm

580 zł

Kolor:

Zielony

Sprzedawane i wysyłane przez: M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do M-Pole
przez 30 dni

Skuteczna asekuracja i efektywny trening tylko z materacem do pole dance. Dość duża średnica, grubość i gęstość pianki sprawia, że materac jest najczęściej wybierany przez klientów.

Opis

MATERAC SKŁADANY, OKRĄGŁY O ŚREDNICY 150 CM ŚREDNICY, GRUBOŚĆ 10 CM, BEZ UCHWYTÓW DO PRZENOSZENIA.

WYMIAR 150 CM - NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA ŚREDNICA
Materac pole dance o średnicy 150 cm stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć w domu. Warto jednak pamiętać, że materace o mniejszej średnicy mogą nie być wystarczające, przykładowo te, które charakteryzują się średnicą 100 cm chronią na odległość jedynie 50 cm od miejsca montażu rury. Materac do rury po środku posiada dziurę

TWARDOŚĆ PIANEK MATERACA- ASEKURACYJNY KOMFORT
Istotną informację stanowi twardość (gęstość) pianki z jakiej wykonany jest materac. Stanowi ona podstawową ochronę Twojego ciała podczas treningu. Warto zrozumieć czym charakteryzują się poszczególne oznaczenia pojawiające się przy materacach. Materac z gąbką T-35 spełnia swoją rolę przez okres 8 lat zachowując funkcje amortyzujące oraz nie odkształcając się.

POKRYCIE MATERACA - ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI
Materac do pole dance wykonany jest z podkładu z tkaniny i w całości pokryty jest skajem, czyli PCV (polichlorek winylu). Materiał ten w dotyku przypomina gumę, jest delikatnie rozciągliwy, co umożliwia komfortowe użytkowanie. Dzięki właściwościom PSV całkowicie nie przepuszcza wody, sprawiając, że materac jest wodoodporny i łatwy w czyszczeniu i zachowaniu higieny.

SPOSÓB ŁĄCZENIA MATERACA - OSOBNO A JEDNAK RAZEM ;)
Dzięki Waszej opinii ulepszyliśmy sposób łączenia oraz umiejscowienie rzep w taki sposób, by podczas treningu nie dochodziło do zahaczania włosów. Rzepy umiejscowione są od spodu materaca, co dodatkowo pozytywnie wpłynęło na trwałość łączenia.

Dodatkową zaletą składanego materaca jest możliwość wykorzystania go jako pufy, oszczędzając dzięki temu dużo miejsca.

SPECYFIKACJA:
Średnica 150 cm
Grubość: 10 cm
Pianka: 35kg/m3
Pokrycie: Skaj (PCV)

Wymiary po złożeniu:
75cm x 75cm x 40cm

Opis produktu

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Poziom zaawansowania

Każdy poziom