• Najniższa cena
1/4
m-pole

Ochraniacze na kolana do Exotic pole dance, M-pole, długie

139,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Profesjonalne ochraniacze do exotic pole dance to nie tylko bezpieczeństwo i komfort podczas treningów, to również dopełnienie stroju oraz przyczepność do rury podczas wykonywania figur.

Profesjonalne ochraniacze na kolana DO EXOTIC POLE DANCE, rozmiar L
Tańcząc exotic dobrze wiesz jak ważny jest komfort i pewna ochrona przy kontakcie kolan z podłogą. Ochraniacze na kolana powinny spełniać nie tylko funkcje ochronne, ale też pomagać przy wykonywaniu figur na rurze i przy tym dobrze się prezentować na nodze.

Zalety ochraniaczy M-pole:
✔ wypełnienie kauczukowe nie ugniata się, a po odkształceniu wraca do swojej pierwotnej formy. Jest przy tym bardzo elastyczne, ale przy zginaniu kolana nie rozciąga się jak pianka.
✔ wypełnienie o dużej gęstości (120 kg/m3) izoluje kolano od urazów mechanicznych nawet przy uderzeniach.
✔ rozcięcie w tylnej części ułatwia zginanie, a przy dynamicznej pracy nóg nie blokuje ruchów.
✔ zwiększona przyczepność do rury dzięki błyszczącej ekoskórze którą pokryte są ochraniacze.

Rodzaj materiału z którego szyte są ochraniacze powinien być dopasowany do rodzaju wypełnienia. Wypełnienie gumowe jest cięższe od piankowego, więc wymaga solidniejszego materiału do podtrzymania ochraniacza na kolanie. Nakolanniki pracują odpowiednio na nodze dopiero wtedy kiedy stosuje się dopasowane do siebie materiały. Można zauważyć, że delikatne piankowe ochraniacze, pomimo że zgrabnie wyglądają na nodze, mogą nie spełniać swojej ochronnej funkcji.

Podane wymiary w centymetrach mierzone są na płasko. Podany wymiar mnożymy razy 2 i wtedy wychodzi nam obwód. Ochraniacze rozciągają się maks 8 cm. Należy jeszcze pamiętać, że ochraniacze nie mogą być zbyt obcisłe.

Przykład: Obwód nad kolanem 37 cm: 2 x 15 cm (S) + 8 (tyle mniej więcej rozciągają się ochraniacze) = 38. W przypadku gdy wymiar wychodzi pomiędzy jednym a drugim rozmiarem, zalecamy wybierać rozmiar większy.

TABELA ROZMIARÓW:
szerokość (cm) mierzona na środku ochraniaczy
Xl =19.5 L = 18 M =16.5 S=15

długość (cm)
XL=21.5 L= 20 M=18.5 S= 17.5

  • Szerokość (w cm) 18 cm
  • Długość (w cm) 20 cm
Wgrywanie

Szerokość (w cm)

18 cm

Długość (w cm)

20 cm