m-pole

Rura do pole dance składana M-pole, wysokość pomieszczenia 225 cm - 284 cm

747,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +700 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

RURA POLE DANCE CZYLI PIONOWY DRĄŻEK DO TAŃCA. Jeżeli marzy Ci się własna, profesjonalna rura do tańca i do treningu w domu.

RURA POLE DANCE Z FUNKCJĄ OBROTOWO-STATYCZNĄ
Nie musisz już wybierać między rurą obrotową a statyczną. W kilka sekund przełączysz funkcje rury odkręcając śrubki przy dolnej podstawie. Te same figury na rurze statycznej wymagają innej techniki na rurze obrotowej. Możesz zatem zwiększać różnorodność swojego treningu kiedy tylko tego potrzebujesz. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne klucze. Jedynie czego potrzebujesz, aby bezpiecznie zamontować drążek to poziomica.

RURA DO TAŃCA MODUŁOWA- MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA ORAZ ROZBUDOWANIA
Składa się z przedłużek o różnej długości. Można ją zamontować w pomieszczeniach od 2,25 m do 2,84 m wybierając odpowiednie przedłużki z zestawu. Margines wysokości regulowany jest rozporem znajdującym się przy górnej kopule.

ŁATWA I SZYBKA W MONTAŻU - Można ją rozkładać i składać wielokrotnie.

DUŻE PODSTAWY (KOPUŁA I TALERZ) ZAKOŃCZONE SILIKONEM;
Talerz górny rury o średnicy 40 cm skutecznie blokuje rurę przed zsunięciem się z sufitu zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wyczynowych ćwiczeń. Taki system sprawia, że rury nie trzeba przykręcać na stałe. Natomiast biały silikon od spodku kopuły i podstawy nie rysuje ściany ani podłogi.

Udźwig 150 kg- Drążek pionowy nadaje się nawet do ćwiczeń dla dwóch osób.

Średnica rury do tańca 45 mm Najbardziej popularna średnica używana w szkołach pole dance i na zawodach.

Wymienne mocowanie sufitowe (możliwy montaż na stałe) -W zestawie znajduję się talerz silikonowy, który służy do montowania bez przykręcania rury do sufitu. Można osobno dokupić mocowanie stałe (łożysko samonastawne)

Aby wybrać odpowiedni zestaw należy znać wysokość pomieszczenia w którym będzie montowana rura. Rura w tym zestawie nie nadaje sie do nierównych sufitów, oraz podłogi na której jest parkiet, wtedy rura podczas obrotów może strzelać.

Wgrywanie