Najniższa cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

MALATEC

Łóżko Turystyczne Kanadyjka Składane Polowe 110kg

119,90 zł

ŁÓŻKO POLOWE KANADYJKA SOLIDNE I STABILNE – wzmocniona rama oraz mechanizm zatrzaskowy powoduje, że łóżko w porównaniu do innych jest bardziej stabilne i wygodniejsze.

Kolor:

Niebieski

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Opis

ŁÓŻKO POLOWE KANADYJKA
SOLIDNE I STABILNE – wzmocniona rama oraz mechanizm zatrzaskowy powoduje, że łóżko w porównaniu do innych jest bardziej stabilne i wygodniejsze.
WYGODNE – wymiary pozwalają na wygodny sen zarówno osoby dorosłej jak i młodszej. Idealnie nadaje się do ogrodu, na balkon i taras lub plażę. Doskonale sprawdzi się również jako zastępcze łóżko dla gości.
ŁATWE SKŁADANIE I ROZKŁADANIE – można je łatwo złożyć i rozłożyć. Wystarczy minuta i łóżko jest gotowe do użytkowania.
ŁATWE W TRANSPORCIE – po złożeniu zajmuje wyjątkowo niewiele miejsca. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrowiec, który pozwala na wygodne przechowywanie i przenoszenie.
SPECYFIKACJA – konstrukcja: metal; materiał: poliester 600D; max. obciążenie: 110 kg; wymiary (dł/szer/wys): 186/70/43 cm; waga: ~7,3 kg.
Wyjątkowo solidne i stabilne łóżko polowe sprawdzi się perfekcyjnie podczas letniego wypoczynku, wycieczek, biwaków, campingów czy ogniska. Składane łóżko turystyczne można zabrać ponadto ze sobą do ogródka, na taras, balkon czy na plażę. Kanadyjka to również idealna opcja dla niezapowiedzianych gości, którzy zostają u nas na noc. Będzie także przydatna jako dostawka w pensjonatach i hotelach.
W składanym łóżku turystycznym znajduje się wzmocniona rama oraz mechanizm zatrzaskowy, co sprawia, że łóżko jest nie tylko stabilne, ale również wygodne.
Miejsce do leżenia znajduje się na wysokości aż 43 cm nad ziemią, dzięki czemu śpiąca osoba nie jest narażona na wychłodzenie organizmu, co może prowadzić do przeziębienia, czy bólu pleców.
Mocny materiał (poliester 600D) w kanadyjce, w połączeniu ze stabilną podstawą wytrzymuje maksymalne obciążenie aż do 110 kg. Długość składanego łóżka turystycznego to aż 186 cm, a szerokość wynosi 62 cm – przy takich wymiarach bez problemu każda osoba dorosła będzie mogła się wygodnie wyspać.
Niewielka waga łóżka polowego + pokrowiec pozwala na łatwy transport.

Oceny użytkowników

Wgrywanie