Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Pistolet do Masażu MALATEC z 6 głowicami

183,90 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade
przez 30 dni

PISTOLET DO MASAŻU JEDEN Z NAJMOCNIEJSZYCH MODELI NA RYNKU – produkt marki MALATEC jest to jeden z najsilniejszych modeli pistoletu na rynku!

Opis

PISTOLET DO MASAŻU MALATEC

BARDZO MOCNY MODEL – masażer marki MALATEC jest bardzo mocny! Daje Ci możliwość ciągłej pracy przez nawet 8 h pracy na jednym ładowaniu. Jego wydajność jest na najwyższym poziomie! To maksymalna 20-stopniowa moc masażu! Zadbaj o prawidłową regenerację mięśni, pistolet pozwoli na masaż w domu, bez konieczności ciągłych wizyt u fizjoterapeuty, które są bardzo kosztowne! Urządzenie złagodzi zakwasy, sztywność oraz ból mięśni.

AŻ 20 STOPNI INTENSYWNOŚCI – jest to bardzo duży zakres umożliwiający indywidualne dopasowanie prędkość do mięśni, w jakich ma być użyty. Pistolet posiada czytelny wyświetlacz, który pokazuje dany poziom, dzięki czemu masz stałą kontrolę nad nim. Intensywność pracy zmienia się za pomocą czujnego panelu dotykowego, wystarczy delikatnie dotknąć – nie musisz na siłę wciskać, by zmienić tryb.

PRAKTYCZNE ETUI / WALIZECZKA - zestaw zapakowany jest w praktyczne etui z rączką, wewnątrz znajduje się wytłoczka na każdy z elementów zestawu. Z drugiej strony jest siateczkowa przegroda, która pozwoli na spakowanie np. materiałów treningowych (na czas transportu w przegrodzie znajduje się powietrzne zabezpieczenie). Etui pozwoli na zabranie zestawu w podróż, a dla mobilnych fizjoterapeutów będzie łatwe do transportu.

NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW! stosowanie pistoletu zapewni wiele korzyści każdej osobie, która trenuje, ale nie tylko! Doskonale sprawdzi się też u osób z siedzącym trybem pracy czy seniorów.

WYMIENNE KOŃCÓWKI - każda grupa mięśni wymaga odpowiednich bodźców, a dzięki 6 różnym końcówkom jest możliwa praca z wieloma mięśniami, nawet tych trudno dostępnych.
OKRĄGŁA przeznaczona do masażu wszystkich części ciała oraz do powierzchownej pracy o umiarkowanej intensywności.
PÓŁOKRĄGŁA dociera do głęboko położonych tkanek, doskonale sprawdzi się do mocno spiętych oraz zbitych partii mięśniowych np. czworogłowy uda, piersiowy większy.
POCISK przeznaczona jest to punktów spustowych – są to zgrubienia powstałe na tkance mięśniowej, które powodują ból, często nawet promieniujący. Dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych.
WIDEŁKI przeznaczone głównie do mięśni w okolicach ścięgna Achillesa i łydki oraz karku. Została zaprojektowana na wzór widełek ze względu na to, by chronić ścięgna, a pracować tylko i wyłącznie na mięśniach. Zaokrąglone końcówki powodują, że płynnie przesuwa się po ciele i dogłębnie je masuje.
ŁOPATKA sprawdzi się do masowania mięśni przykręgosłupowych. Pozwoli na zniwelowanie napięcia przy łopatkach oraz kręgosłupie.
STOŻEK przeznaczona do punktów spustowych – są to zgrubienia powstałe na tkance mięśniowej, które powodują ból, często nawet promieniujący. Dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych.

WSKAŹNIK BATERII - pistolet w dolnej części rączki posiada pierścień, który sygnalizuje o stanie baterii. Zielony – bateria naładowana. Czerwony – bateria rozładowana. Zastosowanie wskaźnika pozwoli wydłużyć stan baterii – unikniemy niepotrzebnego ładowania.

ZABEZPIECZONY WYŚWIETLACZ - wyświetlacz posiada foliowe zabezpieczenie, które chroni go przed zarysowaniami podczas transportu. Po rozpakowaniu pistoletu, zdejmij foliowe zabezpieczenie.

SPECYFIKACJA - kolor: czarny; moc: 100W; napięcie znamionowe silnika: 24V DC; typ akumulatora: bateria litowa (Li-lon) - 6; pojemność: 2400mah; czas ładowania: 120 min; czas pracy: 8h; wymiary (dł/szer/wys): 24/5,5/24,5cm; długość przewodu: 100cm; waga zestawu: 1,2kg; waga z opakowaniem: 1,5kg.

W ZESTAWIE: etui; pistolet; zasilacz; 6 końcówek.
Opinie

Wgrywanie