MALATEC

Śpiwór Turystyczny 2w1 Kołdra Mumia Kaptur 930g MALATEC

109,90 zł

Kolor:

Niebieski

Rozmiar: 200 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

ŚPIWÓR TURYSTYCZNY łączy w sobie zalety kołdry i śpiwora typu mumia - śpiwór posiada stałą szerokość, ale także kaptur charakterystyczny dla śpiworów typu mumia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów

Opis

ŚPIWÓR TURYSTYCZNY

-2w1 – produkt ten jest uniwersalny. Doskonale sprawdzi się jako śpiwór podczas wyjazdów, kempingów lub kilkudniowych wycieczek pieszych (niezwykle lekki). Oprócz tego może posłużyć jako zapasowa, ciepła kołdra. Podwójny zamek góra-dół umożliwi rozpięcie części śpiwora co pozwoli na dodatkową wentylację.
-WYPEŁNIENIE HOLLOW FIBER – śpiwór posiada specjalne wypełnienie – jest to puszysta ocieplina, która wykonana została ze spiralnie skręconych włókien o przekroju rurkowym. Dzięki dużej ilości wypełnienia, nasz śpiwór waży 0,930 kg! Nie chłonie wilgoci oraz jest antyalergiczne. Dzięki swojej budowie zatrzymuje ciepłe powietrze. Zewnętrzna powłoka wykonana została z materiału 210T Wodoodporny Poliester Ripstop. Podszewka natomiast z przyjemnego w dotyku materiału.
-KAPTUR – śpiwór posiada niezwykle praktyczny kaptur, który ochroni głowę podczas nocy spędzanych na świeżym powietrzu. Dodatkowo, śpiwór nie jest zwężany ku dołowi, pozwoli to na wygodny odpoczynek bez dyskomfortu spowodowanego małą przestrzenią. Zamek śpiwora posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci taśmy na rzep.
-POKROWIEC – w zestawie znajduje się specjalny worek, który pozwala na złożenie śpiwora w małą kompaktową kostkę. Worek wyposażony został w sznurek ze stoperem, który może posłużyć jako wygodna rączka, lub pomoże w przyczepieniu go do plecaka, torby.
-SPECYFIKACJA – kolor: niebiesko-czarny; materiał zewnętrzny: 210T Wodoodporny Poliester Ripstop; wypełnienie: hollow fiber; wymiary śpiwora(dł/szer): 200/75 cm ; wymiary śpiwora po rozłożeniu (dł/szer): 200/150 cm ; wymiary pokrowca (dł/szer): 40/20 cm ; waga: 0,930 kg

Ten wyjątkowy oraz ciepły śpiwór łączy w sobie zalety kołdry i śpiwora typu mumia - śpiwór posiada stałą szerokość, ale także kaptur charakterystyczny dla śpiworów typu mumia. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów: 210T Waterproof Ripstop Polyester oraz wypełnienie Hollow fiber. Otulina wykonana została ze spiralnie skręconych włókien o przekroju rurkowym. Wypełnienie to nie chłonie wilgoci oraz jest antyalergiczne. Śpiwór posiada dwustronny zamek, dzięki któremu uzyskasz dodatkową wentylację.

Specjalny kształt szwów zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia wewnątrz śpiwora. Śpiwór zatrzymuje ciepło wewnątrz, odprowadza parę wodną na zewnątrz i nie przepuszcza zimna. Po spakowaniu śpiwór zachowuje niewielkie rozmiary. Pokrowiec posiada sznurek ze ściągaczem, który może pełnić rolę paska do noszenia na ramieniu lub przywiązania go np. do plecaka.

DODATKOWE ZABEZPIECZENIE
Śpiwór posiada dodatkowe zabezpieczenie zamka w postaci taśmy na rzep.

MIĘKKA PODSZEWKA
Podszewka śpiwora wykonana została z przyjemnego w dotyku materiału, dzięki któremu poczujesz się jak we własnym łóżku.

POKROWIEC
Worek pozwala na złożenie śpiwora w małą kompaktową kostkę. Posiada sznurek ze ściągaczem, który może posłużyć jako wygodna rączka, lub pomoże w przyczepieniu go do plecaka, torby.

KAPTUR
Śpiwór wyposażony został w niezwykle praktyczny kaptur, który ochroni głowę podczas nocy spędzonej na świeżym powietrzu.

Opis produktu

  • Warunki pogodowe Spokojna pogoda
  • Miejsce użytkowania Góry
  • Liczba miejsc 1 osoba
  • Materiał Poliester
  • Szerokość 150 cm
  • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
  • Długość (w cm) 200 cm
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Spokojna pogoda

Miejsce użytkowania

Góry

Liczba miejsc

1 osoba

Materiał

Poliester

Szerokość

150 cm

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Długość (w cm)

200 cm

Poziom zaawansowania

Każdy poziom