Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Fitness Elastic PRO

139,95 zł

Kolor:

Zielony

Rozmiar: 15-30 kg

Sprzedawane i wysyłane przez: Matchu Sports Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Matchu Sports Poland
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Gumy fitness PRO to idealny sposób na przeniesienie treningu na wyższy poziom. Gumka jest bardzo przydatna jako pomoc przy podciąganiu, ale może być również używana do pracy nad konkretną grupą

Opis

Gumy fitness PRO są szeroko stosowane przez fanatycznych sportowców i dlatego są narzędziem, które przeniesie Twój trening na wyższy poziom. Szczególnie w Crossfit, widać powrót gumek fitness. Są one również nazywane pasmem mocy. Fitness elastic pro jest często używany jako pomoc w podciąganiu się na drążku, ale także po prostu do zajęcia się różnymi grupami mięśni. Jak właściwie w przypadku każdej taśmy oporowej ma zastosowanie: the sky is the limit! Tak długo, jak możesz wymyślać nowe ćwiczenia, istnieją możliwości, aby położyć solidny trening z fitness elastycznym PRO.
JAKIEJ GUMY FITNESS POTRZEBUJĘ?
Aby upewnić się, że masz prawo fitness elastyczne w domu, dobrze jest wiedzieć, co fitness elastyczne PRO jest używany do i co różne siły są odpowiednie dla. Gumki są używane głównie do pomocy w podciąganiu, dlatego są dość ciężkie i sztywne. Dla jasności, można podzielić gumki w następujący sposób:
Światło:

Lekka guma jest odpowiednia dla tych, którzy potrafią już wykonać wiele podciągnięć, ale potrzebują tylko dodatkowej pomocy, aby przejść przez ostatni zestaw. Lekka guma jest najbardziej uniwersalna z całej trójki, ponieważ nadaje się również do treningu np. barków czy bicepsów. Na przykład, owiń gumę wokół drążka i użyj jej do podciągania, rozkroku itp.

  • Odpowiednie ćwiczenia
  • Podciąganie się z lekką pomocą
  • Podciąganie na drążku

Średni:

Średnia guma jest odpowiednia dla osób, które potrafią już wykonać kilka podciągnięć, ale po kilku z nich bardzo się zacinają. Gumka jest dość mocna i może pomóc Ci np. w zrobieniu serii 12 podciągnięć, podczas gdy bez gumki możesz zrobić tylko 5. Średnio elastyczny jest dla większości osób zbyt sztywny do treningu barków czy bicepsów. Ze względu na większą siłę, jest bardziej odpowiedni do treningu nóg i pleców lub do wykorzystania jako dodatkowe wyzwanie podczas wyciskania

Opis produktu

  • Długość (w cm) 20 cm
  • Długość (w m) 1 m
  • Stan produktu nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Długość (w cm)

20 cm

Długość (w m)

1 m

Stan produktu

nowy