Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Foil NEILPRYDE Glide Surf HP

od 4109 zł

Kolor:

Ciemnoniebkieski

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: EASY-surfshop

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do EASY-surfshop
przez 30 dni

NEILPRYDE Foil Glide Surf HP

Opis

NEILPRYDE Foil windsurfingowy&nbspGlide Surf HP 2021

GLIDE SURF zamienia fale w surfingowy plac zabaw. Dzięki stabilnemu i szybkiemu startowi, bez względu na warunki, GLIDE SURF zapewnia łatwy lot i pełną kontrolę nad prędkością, aby jechać na fali tak długo, jak to możliwe. Glide Surf pozwala łatwo przejść od prostej jazdy do dynamicznych zakrętów na fali. Twoja wyobraźnia jest teraz jedynym ograniczeniem tego, jak wykorzystasz fale i jak daleko polecisz.

Pompuj z jednej fali na drugą &ndash zobacz, jak długo potrafisz latać!

Cechy

SYSTEM BAZY - Nowa, wzmocniona konstrukcja podstawy wykonana w technologii CNC. Dwa długie, tytanowe, pionowe łączniki wchodzą w gniazda w maszcie i zapewniają maksymalną wytrzymałość. Eliminują wszelkie ruchy i zapewniają doskonałe przenoszenie obciążenia. Eliminuje wibracje wokół górnego obszaru mocowania. Wybierz swoją bazę w zależności od uprawianej dyscypliny i mocowania w desce.
KONSTRUKCJA - Wszystkie folie są dostarczane ze wkrętakiem torx T-40 i ze śrubami ze stali nierdzewnej pokrytymi tytanem, co zapewnia maksymalny stosunek wytrzymałości do masy, zapobiegając wszelkim problemom z korozją.
ŁĄCZNIK PRZEDNIEGO SKRZYDŁA&nbsp- Perfekcyjnie dopasowane skrzydło i fuselage z gniazdem wykonanym w technologii CNC zapewniają minimalny opór. Waga została zredukowana poprzez wyeliminowanie elementów wystających przed przednie skrzydło.
MASZT - Maszt aluminiowy 70cm. Zoptymalizowana konstrukcja z dwoma gniazdami dla systemu bazy, zapewniającymi maksymalną wytrzymałość. Pusta w środku konstrukcja zmniejszająca wagę w połączeniu z trzema pionowymi żebrami poprzecznymi dla maksymalnej sztywności. Szlifowana krawędź spływu masztu, zmniejsza straty wynikające z turbulentnego przepływu. Wykonany z hartowanego, odpornego na korozję w słonej wodzie aluminium 6061-T6.
SKRZYDŁA - Skrzydła GLIDE są wykonane z włókna węglowego pre-preg z wewnętrzną piankową konstrukcją dla najlepszego stosunku wytrzymałości do wagi. Ta konfiguracja stwarza naturalną tendencję do wchodzenia w zakręty, zachowując przyjemną równowagę podczas jazdy.
Przednie skrzydło ma wyraźnie zaokrąglony &bdquokąt natarcia&rdquo i eliptyczny kształt zgięcia. Gwarantuje doskonałe osiągi prędkościowe i pewne prowadzenie w zakrętach.
Daleko z tyłu, pochylone w dół skrzydło tylne stabilizuje przechył na boki ułatwiając prowadzenie foila zarówno na prostej, jak i w zakrętach.
SYSTEM MODULARNY&nbsp- GLIDE HP to w pełni modularny system. Możesz zwiększyć zakres warunków i zastosowań swojego foila po prostu dokupując dodatkowe skrzydła. Linia Glide HP oferuje a przednie skrzydła o powierzchni od&nbsp1100cm2 do 2300cm2, by pokryć cały zakres warunków i umiejętności oraz parametrów fizycznych riderów.&nbspGlide Wind jest wyposażony w dłuższy fuselage i 80cm maszt, a Glide Surf ma krótszy fuselage i maszt 70cm dla lepszej manewrowości i możliwości pływania po nieco płytszych wodach.

Opinie

Wgrywanie