Media 0

Trapez NeilPryde ZONE WH STD

od 399,50 zł

Kolor:

Biały / Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: FLOWSHOP.PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do FLOWSHOP.PL
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Trapez NeilPryde ZONE WH STD

Opis

TRAPEZ NEILPRYDE ZONE WAIST HARNESS
dostępne romiary S/XS

Najlżejszy i najwygodniejszy w kolekcji trapez typu waist, od wewnątrz wyłożony grubą warstwą miękkiej pianki pokrytej warstwą delikatnego neoprenu.

Wygodny i dobrze dopasowany do tułowia.

Wewnętrzny elastyczny pas dookoła tułowia dobrze unieruchamia trapez, zabezpiecza przed przesuwaniem i obracaniem się trapezu w trakcie pływania i rozprasza obciążenia na cały obwód tułowia, dzięki czemu unikamy punktowych obciążeń i ucisków.

Konstrukcja trzywarstwowa: wewnętrzna płyta z tworzywa sztucznego nadaje trapezowi odpowiedni kształt oraz zapewnia doskonałe rozproszenie naprężeń na całym obwodzie, wewnętrzna warstwa pianki zapewnia dobre dopasowanie do tułowia, odpowiednie podparcie kręgosłupa i wygodę użytkowania a zewnętrzna powierzchnia trapezu jest pokryta odpornym na ścieranie i uszkodzenia tworzywem sztucznym, które nie nasiąka wodą - trapez utrzymuje swoją niska wagę na wodzie.

Wewnętrzne szwy ukryte w głębokich rowkach aby nie drażnić skóry użytkownika oraz nie uszkodzić pianki. Górna i dolna krawędź trapezu obszyta miękką pianką dla komfortu, dzięki czemu można pływać w tym trapezie bez pianki w bardzo ciepłych warunkach – nie wcina się w ciało.

Klamry boczne przykryte miękką, elastyczną kieszonką co zabezpiecza przed przypadkowym zaczepieniem i umożliwia schowanie końcówek pasów.

Opinie

Wgrywanie