newell

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24V/230V 1000W

0,0 (1)

269,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +269 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Fdirect

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24V/230V 1000W

Kup razem z

Podobne produkty

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W to idealny wybór dla osób, które często podróżują lub chcą korzystać z ulubionych urządzeń wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnych gniazdek elektrycznych. Dzięki niej Twoim uniwersalnym źródłem zasilania stanie się akumulator. Urządzenie wyposażono w 2 tradycyjne gniazdka elektryczne (standard E) oraz 1 gniazdo USB-A. Do przetwornicy z łatwością podłączysz takie urządzenia jak grzałki, laptopy, smartfony, tablety, szlifierki i wiele innych. Maksymalna moc użytkowa inwertera wynosi 1000 W. W zestawie, oprócz zwykłych przewodów, znajdziesz wygodne w użyciu kable z zaciskami (klemy), które ułatwią podłączanie urządzenia do akumulatorów.
Główne cechy produktu

uniwersalna przetwornica (inwerter / falownik) o mocy 1000 W
pozwala zasilać urządzenia wymagające napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów
zmienia napięcia prądu stałego z akumulatora 24 V na prąd zmienny ~230 W
idealny wybór dla osób, które często podróżują autem, kamperem lub samochodem ciężarowym
pozwala skorzystać z gniazdka elektrycznego, tam, gdzie jedynym źródłem prądu jest akumulator
wyposażona w 2 gniazdka elektryczne (standard E) oraz 1 port USB-A
do przetwornicy z łatwością podłączysz m.in.: grzałkę, zasilacz do laptopa, ładowarkę do urządzeń mobilnych, szlifierkę i wiele innych urządzeń
port USB typu A umożliwia wygodne ładowanie popularnych gadżetów elektronicznych (smartfony, tablety, czytniki e-booków, słuchawki etc.)
wyposażona w szereg zabezpieczeń gwarantujących ochronę urządzeń i bezawaryjną pracę
ochrona przed przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i przeładowaniem
bezpieczeństwo gwarantowane przez certyfikaty CE oraz RoHS
inteligentny system chłodzenia dopasowujący pracę wentylatora do temperatury urządzenia
dioda LED sygnalizująca prawidłowe działanie
2 rodzaje kabli w zestawie (zwykłe i zaciskowe)
wytrzymała obudowa o kompaktowych wymiarach

Zyskaj niezależność!
Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W, którą często nazywa się również inwerterem lub falownikiem to niewielkie urządzenie, które pozwala zamienić prąd stały z akumulatora 24 V na prąd zmienny, z którego korzystamy w domowych gniazdkach elektrycznych. Dzięki niej zyskasz jeszcze większą niezależność podczas podróży kamperem, dalekich wycieczek samochodem lub biwaków.
Niezawodny towarzysz podróży
Dostęp do gniazdek elektrycznych w podróży bywa problematyczny. Grzałka, czajnik lub laptop to urządzenia, których często nie da się podłączyć do power banku lub gniazda zapalniczki samochodowej. Wówczas z pomocą przychodzi przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W. Nie musisz kupować nowych urządzeń elektronicznych, aby korzystać z nich w podróży. Inwerter sprawi, że akumulator 24 V pozwoli zasilać sprzęt kompatybilny wcześniej tylko z tradycyjnymi gniazdkami elektrycznymi.

1000 W mocy
Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W oferuje maks. 1000 W mocy użytkowania i jest kompatybilna z akumulatorami o napięciu 24 V. Warto pamiętać, że moc pobierana przez urządzenie podłączone do inwertera nie powinna przekraczać 88% mocy znamionowej (w tym przypadku 1000 W). Przed zakupem wybranego modelu przetwornicy upewnij się, że jej parametry będą odpowiadały Twoim potrzebom.
W sprzedaży dostępne są również przetwornice napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą o mocy 300 W oraz 500 W.
Kampery i ciężarówki
Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W to znakomity wybór dla posiadaczy aut ciężarowych i kamperów. W przeciwieństwie do samochodów osobowych, gdzie zazwyczaj wykorzystywane są akumulatory 12 V, duże pojazdy wymagają dwukrotnie większego napięcia. Inwerter 24 V będzie więc najlepszym wyborem dla kierowców, którzy podróżują swoimi "domami na kółkach" lub pracują w branży transportowej.

W ofercie marki Newell znajdziesz też przetwornice napięcia przeznaczone do pracy z akumulatorami 12 V. Jeśli chcesz podłączyć inwerter 24 V do akumulatora 12 V, konieczny będzie zakup specjalnej przejściówki.
Modyfikowana sinusoida
Przetwornice z modyfikowaną sinusoidą charakteryzują się niewielką w

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy