newell

Turystyczna stacja zasilania Power station Newell Pearl AC 283 Wh PD 60 W

599,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +550 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Fdirect

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Turystyczna stacja zasilania Power station Newell Pearl AC 283 Wh PD 60 W

Kup razem z

Podobne produkty

Newell Pearl to nowoczesna stacja zasilania oferująca 283 Wh (14,76 V) pojemności. Wyposażono ją w tradycyjne gniazdko elektryczne AC, port USB-C z PD, 2 tradycyjne porty USB z QC 3.0 oraz gniazdo napięcia stałego DC. Wsparcie technologii Power Delivery i Quick Charge zapewnia szybkie ładowanie urządzeń. Dzięki niewielkiemu panelowi LED stacja może być również wykorzystywana jako przenośne źródło światła. Producent nie zapomniał o ochronie przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem. Newell Pearl D300 to idealny wybór dla osób, które często podróżują, lubią wypoczynek na łonie natury lub szukają dodatkowego źródła prądu do swojego kampera.
Główne cechy produktu
przenośny power bank umożliwiający ładowanie i zasilanie wielu urządzeń
idealny wybór dla osób, które często podróżują, nocują na kempingach, żeglują, wędkują lub śpią pod namiotami
doskonale sprawdzi się w domu, garażu, warsztacie lub na działce rekreacyjnej
wyposażona w tradycyjne gniazdko elektryczne AC (220 - 240 V) kompatybilne z różnymi typami wtyczek
możliwość zasilania urządzeń o maksymalnej mocy 300 W (np. lodówek turystycznych, wentylatorów, suszarek, monitorów, lamp lub sprzętów kuchennych)
wyposażona w port USB-C oraz dwa porty USB-A
zapewnia wygodne ładowanie smartfonów, tabletów, laptopów, dronów, aparatów fotograficznych, czytników e-booków, kamer, słuchawek bezprzewodowych, zegarków, latarek, elektronicznych papierosów i setek innych urządzeń
wyposażona w gniazdo napięcia stałego DC (12 V - 5 A)
pozwala korzystać ze wszystkich portów jednocześnie (maks. obciążenie to 300 W)
podświetlany ekran LED informujący o poziomie dostępnej energii, mocy ładowania i rozładowania oraz aktualnie wykorzystywanych portach
niewielki panel LED pozwalające wykorzystać stację jako źródło światła
cicha praca wentylatora, który w razie potrzeby uruchamia się automatycznie
uchwyt ułatwiający przenoszenie stacji
ochrona przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem
nowoczesne wzornictwo i ergonomiczna konstrukcja
Idealny towarzysz podróży
Stacja ładująca Newell Pearl to coś więcej niż zwykły power bank. Urządzenie wyposażono nie tylko w porty USB-C i USB-A, ale także w tradycyjne gniazdko elektryczne AC. Z powodzeniem podłączysz do niego m.in. laptopa, suszarkę do włosów lub lodówkę turystyczną. Samochód, kamper, pole namiotowe, festiwal muzyczny lub górski szlak – w każdym z tych miejsc będziesz mógł/mogła skorzystać z setek urządzeń, które towarzyszą Ci na co dzień.
Aż 5 dostępnych gniazd
Do stacji ładującej Newell Pearl możesz podłączyć aż 5 różnych urządzeń. Smartfony, tablety, czytniki e-booków, bezprzewodowe słuchawki, elektroniczne papierosy lub lampy LED – do dyspozycji masz aż 300 W mocy znamionowej! Na obudowie stacji zasilania znajdziesz:
1 gniazdko elektryczne AC
1 port USB-C 60 W (Power Delivery 3.0)
2 porty USB-A Quick Charge 3.0
1 port zasilania DC (12 V - 5 A)
Kontrola parametrów ładowania
Stację ładującą Newell Pearl wyposażono w czytelny, podświetlany ekran LED. Dzięki niemu jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić, które gniazda są aktualnie wykorzystywane, czy wiatrak jest aktywny i z jaką mocą urządzenia są ładowane lub rozładowywane. Nie zabrakło też dużego wskaźnika poziomu energii samej stacji.
Bezpieczeństwo i ochrona
Zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu Newell Pearl zapewniają bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Producent zadbał o odpowiednie innowacje, gwarantujące ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem urządzenia. Inteligentny system zabezpieczający reguluje też proces ładowania, aby odpowiednio dopasować go do podłączanych urządzeń, nawet wtedy, gdy korzystasz ze wszystkich dostępnych portów!
3 sposoby ładowania
W zestawie ze stacją ładującą Newell Pearl znajdziesz kompatybilną ładowarkę z kablem DC, która pozwoli Ci szybko i wygodnie uzupełnić energię w urządzeniu. To jednak nie wszystko. Jak przystało na wszechstronnego towarzysza podróży, Pearl oferuje też alternatywne sposoby ładowania. Jeśli posiadasz odpowiednie kable, stację możesz podłączyć do zapalniczki samochodowej lub panelu słonecznego. Dodatkowo stację możesz naładować poprzez gniazdo USC-C korzystając z ładowarki z technologią Power Delivery.
Przenośne źródło światła
Na obudowie stacji ładującej Newell Pearl znajdziesz okrągły panel LED, który sprawi, że wszechstronny power bank zamieni się w przenośne źródło światła. Umieszczony z przodu przycisk pozwoli szybko włączyć lub wyłączyć lampkę.
Specyfikacja
model: Newell Pearl D300
wejście DC: 48 W, 12 V - 4 A
wejście USB-C PD 60 W
pojemność: 283 Wh (14,76 V, 19,2 Ah)
wyjścia:
1 x USB-C: 60 W (wsparcie dla Power Delivery)
2 x USB-A: 5 V - 3 A, 9 V - 2 A, 12 V - 1,5 A (wsparcie dla Quick Charge 3.0)
1 x DC: 12 V - 5 A
1 x AC: 300 W, 220 V - 240 V, 50 Hz
wyświetlacz: LCD
temperatura środowiska pracy: 0 - 45ºC
kolor: biały / czarny
wymiary: 26,5 x 17 x 12,5 cm
waga: 2450 g

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy