nils extreme

Hulajnoga Nils Extreme HM250

409,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +400 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Sport-Centrum

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hulajnoga Nils Extreme HM250

HM250 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design. Cechą charakterystyczną produktu marki Nils Extreme są dwa amortyzatory - przedni pionowy oraz tylny poziomy. Zapewniają one większy komfort podczas jazdy, minimalizują drgania oraz pochłaniają wstrząsy. Dzięki temu produkt bardzo dobrze sprawdzi się podczas przemieszczania się po nierównych powierzchniach.
Wykonana została z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka oraz wytrzymała. Pozwoli to na użytkowanie sprzętu przez bardzo długi czas, a dzięki nie dużej wadze nie będzie problemu z jej transportem. Tym bardziej, że hulajnogę można w bardzo prosty sposób złożyć.
Kierownica wyposażona jest w uchwyty pokryte gumą, która zapewnia pewny chwyt oraz nie powoduje otarć. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się jazdą przez długie godziny. Regulacja kierownicy pozwoli na dopasowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika. HM250 posiada dwa duże koła. Wielkość przedniego to aż 250 mm. Pozwala to, na sprawne manewrowanie hulajnogą i łatwiejsze pokonywanie nierówności. Łożyska klasy ABEC7 podnoszą stabilność oraz płynność jazdy.
HM250 Nils Extreme, świetnie sprawdzi się, zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.
Specyfikacja:
Materiał: Aluminium
Rodzaj materiału na podeście: Aluminium
Łożyska: ABEC7 CHROME
Kółka:
Przednie: 250 mm/82A
Tylne: 200 mm/82A
Składana: tak
Stopka: tak
Wymiary po rozłożeniu:
Długość: 104 cm
Szerokość: 46 cm
Wysokość: 89,5 – 112 cm
Wymiary po złożeniu:
Długość: 90 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość 40 cm
Wymiary podestu:
Długość: 35,5 cm
Szerokość: 15 cm
Maksymalna waga użytkownika: 100kg
Waga produktu: 5,90 kg
Uwagi:
Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Wgrywanie