niner bikes

Rower gravelowy NINER RLT e9 RDO 59 cm

27 999,99 zł

Rozmiar: 59

Otrzymaj +27950 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Eleme

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rower gravelowy NINER RLT e9 RDO 59 cm

Łącząc wszechstronność, użyteczność i trwałość
Zmienny, wielofunkcyjny rower elektryczny gravelowy do każdej przygody Nazywamy go naszym pierwszym rowerem elektrycznym gravelowym, ale jest bardziej jak SUV napędzany pedałami. Albo pojazd do ekspedycji terenowych. Albo urządzenie do miejskiej jazdy ninja. Nasze szczegóły konstrukcyjne sprawiają, że ten nowy rower równie dobrze odnajduje się w różnych środowiskach, pokonując różnorodne powierzchnie. Napędzany przez Boscha, zdolny do przewozu ładunków, gotowy do zamontowania przedniego zawieszenia i przyjazny dla kierownicy flat-bar, nie ma praktycznie żadnego zadania transportowego, którego ten kameleon by nie poradził sobie z powodzeniem.

Bosch Performance dla szybkości
Wersja elektryczna naszego uznawanego gravelowego roweru RLT jest szybka i ma dużo zasięgu. System napędowy Bosch Performance Line Speed przyspiesza jeźdźca do 28 mil na godzinę (Performance Line CX i 25 km/h w UE) z baterią o pojemności 500 Wh, co umożliwia pokonanie dłuższych odległości. Bosch jest liderem w tej kategorii dzięki niezawodnym silnikom, które zapewniają płynne, bezopóźnieniowe wspomaganie pedałowania, wsparte niezrównaną globalną siecią serwisową.
To, co nie jest tak oczywiste, to detale, zaczynając od naszej konstrukcji z użyciem włókna węglowego RDO. Nasi inżynierowie chcieli, aby bateria była zintegrowana, ale jednocześnie łatwo wymienialna z zewnątrz w celu maksymalnej elastyczności podczas ładowania. Ten projekt jednak stawiał przed nami wyzwania inżynieryjne, które rozwiązaliśmy w elegancki sposób.

Zaprojektowany z myślą o trwałości i wszechstronności
Korzystając z modelowania FEA i przeprowadzając obszerne testy, główny inżynier George Parry stworzył wytrzymałą strukturę oparcia z włókna węglowego, która jest w stanie wytrzymać najbardziej nierówne drogi. RLT e9 RDO spełnia nawet normy testów rowerów górskich ISO. Połączony z jednoczęściowym mocowaniem silnika ze stopu aluminium, ten rower jest gotowy na długie lata podróży.
Subtelne cechy konstrukcyjne dodają niesamowitej wszechstronności. Mocowanie tarcz hamulcowych typu Post-Mount ułatwia zmianę na kierownicę flat z hamulcami rowerowymi górskimi. Podobnie, świadome uwzględnienie rozstawu osi Boost i korby umożliwia wymienność z częściami układu napędowego rowerów górskich. Nowa, całkowicie nowa przednia widelec RLT e9 RDO z włókna węglowego ma taką samą długość jak widelec amortyzowany FOX AX. Istnieje nawet prowadzenie kabli dla sztycy podsiodłowej.

Podróżuj lokalnie lub dookoła świata
Dla dawki praktyczności, dostępne są nasze własne, zintegrowane bagażniki, które pozwalają na przewożenie zapasów na wyjazd do biura lub wycieczkę dookoła świata. Prześwit na wygodne opony 50c i możliwość zamontowania błotników dopełniają ten zmieniacz kształtu rower gravelowy.
Jeśli potrafisz sobie to wyobrazić, RLT e9 RDO potrafi to zrealizować. Szutrowe drogi na całym świecie przyciągają ten rower, podobnie jak trasy społeczne w mieście, ścieżki rowerowe, a nawet miejskie zaułki. Przygoda czeka na Ciebie, ale nie zostawiaj jej dłużej na oczekiwaniu.

Nasza nowa seria rowerów elektrycznych e9 jest napędzana wyłącznie przez firmę Bosch, globalnego lidera w technologii rowerów elektrycznych. Pomimo rosnącej liczby dostępnych systemów napędowych, wybór partnerstwa z firmą Bosch był łatwy dla Niner-a.Bosch od ponad dekady zajmuje się produkcją silników do rowerów elektrycznych, co czyni go najbardziej doświadczonym dostawcą. Pierwotny silnik do wspomagania pedałowania opracowany przez Boscha oparty był na jednostce wspomagania kierownicy Mercedesa, jednak był zbyt kosztowny dla przemysłu samochodowego. Silnik ten ewoluował od tamtego czasu i obecnie został zoptymalizowany w najnowszej czwartej generacji, linii Performance Line CX.

NINER RLT e9 RDO
Rama: Niner RDO Carbon
Widelec: Niner RDO Full Carbon
Motor: BOSCH PURION
Stery: BOSCH POWERTUBE 500WH
Stery: Niner Integrated IS42/28.6|IS52/40
Kierownica: Easton EA50 AX
Chwyty: Niner Bar Tape
Mostek: Niner Alloy
Hamulce: SHIMANO GRX 400
Tarcze hamulcowe: SHIMANO RT-EM810 180MM CENERLOCK
Klamkomanetki: SHIMANO GRX 600
Przerzutka tył: SHIMANO GRX 800
Korba: PRAXIS BOSCH G4 ISIS 42T (50CM-170MM, 53/56CM-172.5MM, 59CM-175MM)
Kaseta: SHIMANO SLX M7000 11-42T
Łańcuch: SHIMANO CN-E8000
Siodło: Niner custom with CR-MO rails
Sztyca: Niner Carbon, 400mm
Koło przód: STANS NOTUBES ARCH D, piasta FORMULA CL-811 110X15MM
Koło tył: STANS NOTUBES ARCH D, piasta FORMULA ECT-148S 148X12MM
Opona przód: SCHWALBE G-ONE BITE EVO, SUPERGROUND TLE, ADDIX SPEEDGRIP, 700X50C
Opona tył: SCHWALBE G-ONE BITE EVO, SUPERGROUND TLE, ADDIX SPEEDGRIP, 700X50C
Kolor: Electric Moss

Rozmiar 53cm (165 - 175cm) Waga: 17,7kg
Rozmiar 56cm (173 - 183cm) Waga: 17,7kg
Rozmiar 59cm (180 - 191cm) Waga: 17,7kg
*brak pedałów w zestawie

  • Wspomaganie elektryczne Ze wspomaganiem elektrycznym
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Wspomaganie elektryczne

Ze wspomaganiem elektrycznym

Stan produktu

Nowy