one fitness

Hula hop z wypustkami i obciążnikiem One Fitness OHA01

5,0 (4)

67,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny
Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hula hop z wypustkami i obciążnikiem One Fitness OHA01

OHA01 One Fitness jest regulowanym hula-hoop z masującymi talię wypustkami i piłką grawitacyjną. Pozwala na trening mięśni core jednocześnie masując talię. Dzięki regulacji obwodu OHA01 dopasuje się do każdego typu sylwetki i będzie mógł nam służyć na każdym etapie budowania naszej sylwetki!
OHA01 jest niesłychanie proste i intuicyjne w swoim działaniu. Całość opiera się na pracy piłki grawitacyjnej wewnątrz zamkniętej szyny. Biodra pracują w identyczny sposób jak w tradycyjnym hula-hoop, jednak dzięki dopasowaniu obwodu do talii obręcz nie spada i nawet osoby początkujące są w stanie efektywnie trenować.
Uwaga: przed użyciem klamra powinna być szczelnie zamknięta.
Poprzez wykonywany ruch 360 stopni, sprężyny znajdujące się w głowicach umieszczonych po całym obwodzie pętli doskonale amortyzują przeciążenia oraz dostosowują się do ciała, co powoduje dodatkowy efekt masażu zapewniając ciału przyjemne uczucie. Trójwymiarowa technika masażu szybko pobudza mięśnie. Wbudowane wypustki o specjalnie opracowanym wyglądzie posiadają absorpcje wstrząsów dla komfortowego treningu.
Zmiana rozmiaru koła jest niesłychanie szybka i wygodna, wystarczy dodać lub odjąć odpowiednią ilość elementów. OHA01 posiada łącznie 24 elementy. Rozmiar można ustawić w zakresie od 14 do 24 elementów, czyli obwód w talii od 50cm do 104cm.
Pętlę otwieramy za pomocą klipsów na magnes. Następnie, aby połączyć kolejne elementy należy wsunąć jeden element w drugi tak, aby wypustki trafiły w odpowiednie otwory. Przy redukcji elementów należy jedną ręką chwycić za odpowiedni element i ścisnąć w taki sposób, aby wysunąć wypustki z otworów. Następnie należy wsunąć do pętli szynę z piłką grawitacyjną, zamknąć klipsy na magnes i gotowe.
Najszybsze efekty treningu uzyskamy łącząc trening na hula hopie OHA01 z jednoczesnym wykorzystaniem pasa BR160 One Fitness. Taki trening pozwoli jeszcze szybciej wymodelować sylwetkę. Użycie pas zwiększa potliwość podczas treningu, dzięki czemu pozbywamy się nie tylko wody z organizmu, ale również toksyn, soli czy niektórych metali. Dodatkowo pas zwiększając komfort treningu pozwoli nam go znacząco wydłużyć. Pas BR160 nie jest w zestawie
EFEKTY ĆWICZEŃ:
Smukła talia
Płaski brzuch
Redukcja cellulitu
Zgrabne ramiona
Jędrne uda i pośladki
Lepszy przepływ krwi
Poprawa postawy
Specyfikacja:
Materiał: PVC
Kolor: czarny
Regulacja obwodu:
14 - 24 elementów
Talia: 50cm - 104cm
średnica wewnętrzna 16cm - 33cm
średnica zewnętrzna 25cm - 42cm
średnica jednego elementu 4,5cm
Waga obciążenia: 320g.
Długość paska z obciążeniem: 30cm
Wygodne zapięcie na klips z magnesem
Łożyska stalowe
Absorpcja wstrząsów: TAK
Rozmiar w pudełku: wys. 30cm x szer. 24cm x gł. 10cm

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy