Media 0
Media 1
Media 2

Deska Pathron SLASH 2020

999 zł

Kolor:

Brązowy

Rozmiar: 152 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Deska Pathron SLASH 2020

Opis

Parametry deski:

Marka: Pathron
Model: Slash
Długość: 152cm
Waga: 2,69kg
Rodzaj: Freestyle
Budowa: Sidewall/Sandwich
Shape: True Twin
Ślizg: Sintered IS7200 (spiekany)
Talia: 287 - 247 - 287 mm
Profil: Flatrocker
Flex: Soft
Promień skrętu: 7,7m
Rdzeń drewniany
Wysokiej gęstości tkanina triax
Rdzeń drewniany ze wstawkami z drzewa bukowego - zwiększa popa i zdecydowanie zmniejsza ryzyko wyrwania insertów
Przeznaczenie: średniozaawansowani-zaawansowani
100% hand made

Dodatkowe informacje:

Slash to fajna, niedroga parkowa deska w profilu flatrock: deska otrzymała całkowicie nowy profil, który jest płaski między wiązaniami z rockerem rozpoczynającym się od wiązań.


Rdzeń deski tworzą drewno europejskiej topoli z drewnem bukowym! Dzięki temu deska ma świetnego popa, a wyrwanie insertów jest praktycznie niemożliwe. Jeśli szukasz deski o podobnych właściwościach co Play, ale bardziej miękkiej i we flat-rockerze, to już ją znalazłeś!

Schemat techniczny deski:

Profil ten charakteryzuje płaska część między wiązaniami, oraz rocker na dziobie i ogonie, który pozwala unikać przypadkowego efektu "łapania krawędzi", co jest szczególnie ważne na początku przygody z deską. Płaska środkowa część zapewnia lepsze trzymanie krawędzi niż w przypadku full rockera i lepszą zwrotność niż camber. Dodatkowo deska bardzo dobrze zachowuje się podczas jazdy poza trasą. Jest to obok full rockera profil najbardziej przyjazny, najbardziej wybaczający błędy i sprawiający, że deska daje wrażenie bardzo zwrotnej.

 

Pathron Slash to produkt firmy, która od pierwszego dnia swojego działania skupiła się wyłącznie na high-endowych, wykorzystujących wszystkie dostępne technologie, deskach snowboardowych dla doświadczonych riderów. Większość desek Pathron posiada w sobie pasy carbonu i kevlaru oraz ultra lekki rdzeń drewniany z europejskiej topolii lub drewna egzotycznego. Wszystkie deski Pahtron produkowane są w 100% ręcznie, a sam proces składania deski, aż do momentu włożenia jej do prasy, wykonywany jest przez jedną osobę. Mimo wysokich kosztów takiego procesu Pathron zdecydowął sie wybrać tą metodę produkcji, gdyż tylko ona zapewnia najwyższą jakość i sprawia, że każdy model deski Pathron rewelacyjnie sprawuje się na stoku. Mimo tak wyrafinowanego procesu produkcji Pathron oferuje niespotykany stosunek ceny do oferowanych parametrów i możliwości.

Oceny użytkowników

Wgrywanie