r-evenge

Najlepszy trener fitness Q-skin czarny

168,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Techniczny top do ćwiczeń fitness i aktywności na świeżym powietrzu, wykonany z włókna Q-skin, odporny na zużycie, antybakteryjny i oddychając.

• Fulgar® Q-SKIN jest miękki i oddychający. Zastosowana w nim technologia pozwala na efektywne zarządzanie wilgocią ciała, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości, gwarantując wyjątkowy komfort UNI EN ISO 62.
• Włókno Q-SKIN® zachowuje swoje właściwości przez długi czas nawet po kilku praniach. Skuteczność bakteryjna badana przez Instytut MIS PLUS w Zurychu zgodnie z normą DIN ISO20743: 10-2007 oraz odporność na pranie badana przez Instytut MIS PLUS w Zurychu zgodnie z JIS L 1902/02.
•Q-SKIN® uzyskał kilka certyfikatów dotyczących zdrowia ludzi i środowiska. Etykieta OEKO-TEX STD 100 KLASA I zaświadcza o bezpieczeństwie włókien dla zdrowia ludzkiego.
• Q-SKIN firmy Fulgar® to włókno poliamidowe 6,6 z jonami srebra wprowadzanymi bezpośrednio podczas procesu przędzenia, które pozwalają regulować proliferację bakterii z długotrwałą skutecznością. Podczas normalnej codziennej aktywności lub uprawiania sportu nasz organizm wytwarza pot; Technologia Q-SKIN®, gdy cząsteczki potu wchodzą w kontakt z włóknem: jony srebra obecne w jego wnętrzu pomagają zredukować nadmiar flory bakteryjnej, która jest główną przyczyną nieprzyjemnych zapachów. Składnik zawarty w błonniku Q-SKIN® pomaga ograniczyć powstawanie nieprzyjemnych zapachów podczas codziennych aktywności i uprawiania sportu, utrzymując skórę suchą i świeżą.
• 100% Made in Italy

Wgrywanie

Skład

83% POLIAMID / 17% ELASTAN

Porady dotyczące przechowywania

Pranie ręczne w 40° Bez wybielaczy Bez czyszczenia na sucho Bez suszenia w suszarce Bez prasowania