r-evenge

Skarpety techniczne Functional jednopalcowe dorosłych antypoślizgowe zielonym

129,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Skarpety techniczne antypoślizgowe zapewniające doskonałą przyczepność na wszystkich suchych nawierzchniach, antybakteryjne, termoaktywna i antystatyczna przędza z włókna srebrnego, jednopalcowy.

• silikonowe wstawki o grubości 1,5 mm na podeszwie i wokół kostki, w miejscu gdzie wymagana jest większa przyczepność i ochrona podczas zaczepiania kostek o uchwyty, pozwalają na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie ruchów, zmniejszając ryzyko kontuzji.
• Przędza z włókna srebrnego jest w stanie wyeliminować szerokie spektrum drobnoustrojów, oddziałując na ścianę komórkową mikroorganizmów. Pomaga w redukcji nieprzyjemnych zapachów wywoływanych przez niektóre drobnoustroje.
• Podeszwa zewnętrzna z hipoalergicznego silikonu; doskonała przyczepność na suchej nawierzchni, gwarantuje doskonałą stabilność i poprawia wydajność.
• Struktura skarpety stymuluje dobre samopoczucie stóp podczas aktywności, a dzięki środkowemu elastycznemu paskowi zapewnia doskonałe przyleganie do stopy podczas każdej aktywności. Dzięki zewnętrznym kanalikom pot i para wodna są odprowadzane na zewnątrz, dzięki czemu stopa jest zawsze sucha.
• Oddzielny duży palec u nogi zapewnia maksymalną czułość i przyczepność stopy na ziemi, zapewniając maksymalną skuteczność i wydajność.
• Wstawka CORDURA na przedniej części stopy dla zapewnienia większego wzmocnienia chroniącego skarpetę przed ścieraniem.
• 100% Made in Italy.

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy

Skład

90% POLIAMID MICRTOUCH / 4% KORDURA / 3% LYCRA ODPORNA NA KLAROWANIE / 3% SREBRNY RESISTEX

Porady dotyczące przechowywania

Pranie ręczne w 40° Bez wybielaczy Bez czyszczenia na sucho Bez suszenia w suszarce Bez prasowania