rea tape

ECO Ekologiczna mata i poduszka do akupresury REA SOUL MAT

0,0 (9)

138,50 zł 229,00 zł - 91,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 229,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Akwamarynowa zieleń / Akwamarynowa zieleń

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +139 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez REA TAPE

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Mata REA ACUPRESSURE wywodzi się z Indii, gdzie od wieków używana jest do relaksu, medytacji i jogi. Mata REA łagodzi ból, uczucie zmęczenia i prowadzi do relaksacji organizmu.

Kup razem z

Podobne produkty

REA SOUL MAT Mata do masażu – akupresury z poduszką
Mata REA ACUPRESSURE wywodzi się z Indii, gdzie od wieków używana jest do relaksu, medytacji i jogi. Mata REA SOUL MAT łagodzi ból, uczucie zmęczenia i prowadzi do relaksacji organizmu. Tysiąc kolców poprzez uciskanie wybranych rejonów ciała, poprawia ukrwienie mięśni doprowadzając do szybszej ich regeneracji oraz do wydzielania się endorfiny, które poprawiają nastrój i pozytywnie wpływają na działanie neuropeptydów – cząsteczek których zadaniem jest uśnieżenie bólu.

Specyfikacja produktu
wypełnienie maty : kokos 2 cm
wypełnienie poduszki: łuski gryki
torba
Opatentowany i zarejestrowany wzór użytkowy

Kupując masz 100% pewności że produkt jest oryginalny i bezpieczny.
Mata do akupresury polskiej firmy REA to przede wszystkim wyrób medyczny. Wszystkie użyte elementy są elementami antyalergicznymi.

REA SOUL MAT wyprodukowana jest z naturalnych materiałów. 100% lniana podstawa zapewnia bezpieczeństwo dla skóry oraz odpowiedni przewiew maty. Włókno kokosowe nie wchłania wilgoci i jest wysoce higieniczne. Łuski gryki, którymi jest wypełniona poduszka do akupresury, wpływają na dokładne dostosowanie jej do trudno dostępnych miejsc. Kolce są ułożone w charakterystyczny opatentowany kształt . Wypustki powodują skręcenie tkanki skórnej i powięzi, doprowadzając do rozluźnienia napięcia mięśniowego. REA SOUL MAT pomaga w następujących dolegliwościach:
stres, depresja, bóle szyi, pleców i kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle barków, bóle głowy, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, normalizacja działania układu , rążenia, oddechowego i nerwowego, bezsenność, neuralgie, słabe krążenie, napięcie mięśni.
Środki ostrożności:
Jeśli odczuwa się wątpliwości co do stosowania maty, zalecana jest konsultacja z lekarzem lub fizjoterapeutą przed jej użyciem. Jeśli czuje się, że stosowanie produktu szkodzi, należy przerwać jej używanie i skontaktować się z lekarzem.

Skład

LEN +tworzywo H.I.P.S. + włókna kokosowe + łuski gryki

Porady dotyczące przechowywania

Przechowuj matę w dopasowanej torbie. Matę zwiń tak, aby kolce były skierowane do wewnątrz. Matę myj ręcznie letnią wodą z mydłem. Dokładnie wypłucz i wysusz. Nie pierz w pralce i nie susz w suszarce.

Ograniczenia

Zaburzenie krzepliwości krwi, wrażliwa skóra.