rea tape

ICE Chłodzący Plaster Hydrożelowy 2 sztuki

0,0 (1)

3,09 zł 11,90 zł - 9,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 11,90 zł

Rozmiar: Brak rozmiaru

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez REA TAPE

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Natychmiastowa, bezpieczna, chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach, pozwala zwalczyć objawy gorączki, obniżyć temperaturę łagodzić ból, nie obciążając przy tym organizmu

Kup razem z

Podobne produkty

ICE PLASTRY CHŁODZĄCE 2 plast.

Natychmiastowa, bezpieczna i chłodząca ulga w:
bólach głowy,migrenach,popażenia słoneczne,
Czas działania:
do 8 godzin.
Wskazany u:
osób dorosłych i dzieci
Składniki:
hydrożelowy plaster, zawiera mentol.
Produkt nieleczniczy, bezpieczny podczas stosowania z lekami.
Plaster jednorazowy przeznaczony do użytku zewnętrznego.
Wskazania:
natychmiastowa, bezpieczna, chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach, pozwala zwalczyć objawy gorączki, obniżyć temperaturę łagodzić ból, nie obciążając przy tym organizmu dziecka
Działanie:
chłodzący plaster hydrożelowy zawierający mentol – po przyklejeniu do skóry natychmiast chłodzi, przynosząc ulgę w bólach głowy i migrenach. Należy go stosować bezpośrednio na skórę. Nie stosować plastra u osób, które maja lub miały reakcje alergiczne na leki lub kosmetyki.
Sposób użycia:
Przeciąć lub rozerwać saszetkę w celu jej otwarcia i wyjąć jeden plaster żelowy. Usunąć przezroczysta folie z tylnej części plastra żelowego i wyrzucić ja. Umieścić jeden plaster żelowy na czole lub na tylnej części szyi. W razie potrzeby przyciąć plaster do odpowiedniej wielkości, używając nożyczek. Aby zapobiec wyschnięciu, niezużyty plaster żelowy przechowywać w saszetce z folii, zaginając jej górna cześć. Plaster hydrożelowy do jednorazowego stosowania.
Sposób przechowywania:
Produkt przechowywać w zamkniętych opakowaniach w chłodnym, suchym miejscu (w temp. min. 3°C i maks. 30°C), unikając bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w zamrażarce.
Środki ostrożności:Stosować zgodnie z instrukcja. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Jeśli objawy nie ustępują, należy poradzić się lekarza. Działania niepożądane lub reakcje alergiczne są mało prawdopodobne. Jeśli takie działania wystąpią, należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Nie należy przyklejać plastra na uszkodzona, podrażniona, poparzona lub bardzo wrażliwą skórę.

Termin ważności: 19.11.2023

Skład

Hydrożel