1/5
reusch

Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Freegel Silver czerwone

219,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Freegel Silver czerwone

Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Freegel Silver czerwone

Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Freegel Silver posiadają nową, przeprojektowaną silikonową aplikację Freegel na grzbiecie z setkami oddzielonych małych gumowych elementów, co zapewnia wysoką elastyczność i lekkość, a jednocześnie wsparcie i stabilność potrzebne do łapania i uderzania. Rękawica jest wyposażona w lateks Grip Silver o dużej objętości, który zapewnia doskonałą absorpcję uderzenia, dobry chwyt i niezawodną odporność na ścieranie. Lateks ten zapewnia bardzo dobre właściwości chwytne i niezwykłą miekkość dotyku. Gwarancja świetnego komfortu noszenia i oddychalności w każdych warunkach pogodowych.

Zastosowane technologie:

Reusch Grip Silver - Ten bardzo miękki lateks o dużej objętości zapewnia doskonałą przyczepność i znakomita amortyzacja przed mocnymi uderzeniami. ZWIĘKSZENIE ABSORPCJI UDERZEŃ
Evolution Negative Cut - Lateks jest nawijany wokół czubków palców, co zapewnia ciasne dopasowanie, najlepszą kontrolę nad piłką i maksymalizację powierzchni kontaktu. Wewnętrzna konstrukcja szwów w dolnych częsciach palców zapewnia ciasne, miękkie, elastyczne i ergonomiczne dopasowanie.
Elastic Cluf - To sprawdzone zapięcie oparte na wysoce elastycznej tkaninie gwarantuje doskonałe dopasowanie i dodatkowe wsparcie nadgarstka.
Full Strap - Nasz wypróbowany i przetestowany system mocowania wokół nadgarstka dla maksymalnej stabilności i komfortu.
Airvent system - Wysoce oddychający materiał siatkowy zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz rękawicy, zapewniając maksymalną wentylację.
Preshaped Construction - Anatomiczny kształt rękawicy i lekko rozstawione palce zwiększają komfort noszenia rękawicy i wspierają naturalną pozycję chwytną.
3D Thumb Crotch - Ta rolowana konstrukcja krokowa między kciukiem a palcem wskazującym pozwala uniknąć kłopotliwych szwów i zapewnia ergonomiczne dopasowanie.
Freegel - Niezwykle lekka i wytrzymała strefa uderzeniowa wykonana z materiału silikonopodobnego, co daje bardzo wytrzymały i jednocześnie bardzo elastyczny backhand

Skład materiału:

 • 34% Polyester, 30% Latex, 26% Rubber, 5% Polyvinyl chloride, 5% Polyurethane

Przeznaczenie:

 • Rękawice treningowe, sztuczna trawa, twarda nawierzchnia

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

 1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
  Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.
 2. Wyprać przed pierwszym użyciem
  Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałych mydło niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
  Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.
 3. Zwilżaj przed każdą grą.
  Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.
 4. Wyczyść po grze.
  Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.
 5. Susz w temperaturze pokojowej.
  Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.
 6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
  Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.
 7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
  Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy