Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Wiązania Ride Rodeo Brick 2020

799 zł 999 zł - 200 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: L

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Wiązania Ride Rodeo Brick 2020

Opis

Bardzo lekkie wiązania Rodeo firmy Ride zostały zaprojektowane z myślą o freestyle, ale świetnie sprawdzą się także w all mountain. Łyżka Rodeo jest miękka i posiada płaski profil, dzięki czemu umożliwia stabilną i wygodną jazdę Elastyczna rama Infinity została wykonana z aluminium, zapewnia swobodę ruchów i wsparcie buta podczas wykonywania ewolucji.. Wedgie Footbed umożliwia przyjęcie naturalnej i komfortowej pozycji, a strap Stitched pozwala na idealne dopasowanie wiązań do kształtu buta.

Cechy wiązania ride brick 2020

Rama

INFINITY™ SYSTEM Rama wiązania zbudowana z lotniczego aluminium 6061, bardzo lekka, a zarazem wytrzymała. Infinity™ System umożliwia dopasowanie ramy do własnych potrzeb, zapewnia jakość, wytrzymałość i najwyższą wydajność.

Podkładka

Wedgie™ Footbed 2.5 -podkładki dzięki którym stopy nachylone są do wewnątrz. W ten sposób kostki i kolana są ustawione w naturalnej pozycji, co poprawia kontrolę nad deską i daje lepszego popa

Podstawa

URETHANE BASEPAD Podstawa z uretanu zapewnia doskonałe tłumienie i pochnianianie wstrząsów, co jest bardzo przydatne zarówno w szybkiej jeździe, jak i w parku.

Łyżka

Rodeo Highback Doskonale zaprojektowana lekka frestyle wydajność. Większy płaski tył wykonany z cieńszej konstrukcji z maskymalnym flexem bocznym

Strapy

STITCHED ANKLE STRAP Tradycyjny pasek do wiązań, złożony z wypełnienia 3D o różnych gęstościach oraz formowanego nylonu.
THINGRIP™ MAX TOE STRAP Toe strap jest umieszczony dość wysoko i wykończony siatką z gumy kształtowanej przestrzennie, aby zapewnić idealne dopasowanie do butów.

Pompki

Linkage Płynne, lekko działające pompki, które bardzo dobrze trzymają klamry, są lekkie i wytrzymałe.

Dysk

Miscro-disc zbudowane dla wzmocnienia wszystkiego wokół flexu wiązań i wydajność ,Aluminiowe Miscro-Disc są o 30 % lżejsze od standardowych, Zbudowany,dla wzorów 2x4,ale także montowany na desce szyną.
  
    TYP ROZMIARU
    M
    L
    XL
  
  
    ROZMIAR BUTÓW US
    5-9
    8-12
    11-15
  
  
    ROZMIAR BUTÓW EU
    36.5-42
    40.5-46
    44.5-50
  
  
    ROZMIAR BUTÓW MONDO (MM)
    230-270
    260-300
    290-330
  
  
    ROZMIAR BUTÓW UK
    4-7.5
    7-10.5
    10-14

Opinie

Wgrywanie