rinat

Aries Némesis Pro

554,64 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 8

Otrzymaj +550 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Rinat Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawica do naturalnego trawnika.

Kup razem z

Podobne produkty

Nowy Aries Nemesis w swojej profesjonalnej wersji, został ponownie wymyślony i przedstawia pewne zmiany w jego konstrukcji, które czynią go bardziej wygodnym i technicznym, oprócz tego, że jest teraz bardziej uzbrojony i daje poczucie większej ochrony. Jest wykonana praktycznie w całości z naturalnego lateksu, który ma na dłoni i plecach (360° lateksu)

Tył: Aplikacja dużej objętości naturalnego latexu, z panelami absorbującymi uderzenia, które chronią cały obszar. Została nałożona warstwa elementu, który zapewnia dodatkowy przyczepność, a także pokrywa latek, aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu.

SądArrow Cut, nowatorski i bardzo techniczny. Palce środkowe i pierścionkowe są rollfingerem i doskonałą ergonomią, ponadto posiada punkty zgięcia, które ułatwiają poruszanie się. Rozszerzenie z latexu z kątowym zakończeniem na palcach, utworzone z rodzajem szwu, który jest stosowany w procesie produkcji rękawicy, poszukując innowacyjnego wyglądu i uczucia. Tego rodzaju cięcia na kciukach dają dodatkowe obszary chwytu, a jednocześnie pomagają opóźnić naturalne zużycie lateksu na palcach.

Dłoń: Najnowsza generacja lateksu niemieckiego AXG® opracowana w Niemczech specjalnie dla firmy Rinat w celu zapewnienia ekstremalnego przyczepienia nawet w warunkach deszczowych. Posiada niezrównaną wydajność, idealną równowagę między chwytem a wytrzymałością, najlepsze, co jest w wysokiej klasy latexu na mokro.

Zapięcie: Otwór z licra, który ułatwia wejście dłoni do rękawicy. Dwukrotnie zakotwiczony żarcik, który zapewnia 2 punkty z neoprenu z mocowaniem na nadgarstku, zapewniając większą moc i dopasowanie. Lateks strategicznie umieszczony jako przedłużenie dłoni, aby zapewnić dodatkowe obszary przyczepienia.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy

Skład

Lateks