rinat

Egotiko Stellar Pro

513,05 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 7

Otrzymaj +500 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Rinat Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawica do naturalnego trawnika.

Kup razem z

Podobne produkty

Egotiko, jeden z ikonicznych i ulubionych modeli wśród raków, kontynuuje i zachowuje swoją esencję, estetykę i funkcjonalność, które go wyróżniają, ale teraz z latexem AXG FORMULA i nową propozycją koloru. Bez wątpienia będzie on gwiazdą w twoich skrótów i osiągnięć.

Tył: Naturalne, obszerne, w jednym kawałku latex, obejmujące górną część, a w środkowej gumę wszczepioną, wszystko zmontowane na neoprene, co czyni ją lekką rękawicą, ale jednocześnie sprawia, że czujesz się dobrze uzbrojony.

Sąd: Hybrydowy, to Negative-Roll z bardzo wyraźną ergonomią, co sprawia, że jest bardzo wygodny, maksymalizuje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dłoń: Niemiecki lateks AXG FORMULA, jest jednym z najlepszych pian na rynku i jego ocena jest bardzo dobra dzięki jego doskonałemu chwytaniu, dużej amortizacji i dobrej wytrzymałości, mimo że jest to lateks wysokiej klasy.

Zapięcie: Neopren na górze i elastyczna bransoletka na dole, aby osiągnąć doskonałe dopasowanie. Szkielet złożony z latexu, który przechodzi pod dłonią, co sprawia, że rozszerza się, aby mieć większy obszar przytrzymania, połączony z elastycznym okienkiem tekstylnym, który można dostosować za pomocą elastyku, co pozwala każdemu strzelcowi dostosować go do swojego gustu.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy

Skład

Lateks