rinat

Rękawice bramkarskie EGOTIKO STELLAR PRO dla dorosłych czarne

434,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Profesjonaliści z latexem dla trawy naturalnej.

Kup razem z

Podobne produkty

Egotiko, jeden z ikonowych i ulubionych modeli, przyjmuje nowszą, nową i estetyczną propozycję, wszystkie bez utraty komfortu, funkcjonalności i ponad wszystko, będąc wiernym jego esencjale. W przypadku, gdy był on mały w tym modelu, została wydana nowa formacja latex z brutalnym występem. Jest to gwiazda w twoich wyskokach i osiągnięciach.
Wierzch ręki: Duży naturalny latex z kawałem obejmującym górne obszary i gumowe szczeliny w środkowym obszarze, wszystkie zamontowane na neoprenie, co sprawia, że jest to rękawica świetlna, ale jednocześnie daje uczucie bycia dobrze uzbrojonym.
cięć Hibrido to Negative-Roll z bardzo znaczącym ergonomią, co sprawia, że jest bardzo komfortowo maksymalizuje komfort i czucia bezpieczeństwa.
Dłoń: Nowa formacja niemieckiego latexu o nazwie OctoPlus, jego uchwyt jest imponująca nad wszystkimi wilgotnymi warunkami, zapewniając doskonałą wydajność, ponieważ jest ona zaprojektowana dla wysokiej wydajności i wymagań. Jego 4 mm latex + 3mm PU zapewnia dodatkową poduszkę bez utraty kontaktu z piłką.
Zamknięcie: Składa się z sprężystej i elastycznej tkaniny w obszarze tylnej i elastycznej nadgarstki w dolnej części palmy, dzięki czemu osiąga idealną pasję i ułatwiającą wejście i wyjście z dłoni. taśma późnoksykompozytowa, która przechodzi poniżej palmy, co sprawia, że rozszerzenie ma większą powierzchnię chwytu. To połączyło się z odpowiednim oknem poprzez aplikację elastyczną, która pozwala każdemu łuczkowi dostosowywać go do pełnego smaku.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy