NAJLEPSZA OPONA GRAWITACYJNA. Niekwestionowany pierwszy wybór wszystkich sportowców zjazdowych i enduro Schwalbe. Doskonałe, wszechstronne właściwości na prawie wszystkie trasy i warunki. Wyrafinowany pośredni wzór bieżnika jest połączony z najlepszymi mieszankami i konstrukcjami, aby przesunąć granice do niewyobrażalnych rozmiarów.
Wersja zjazdowa: ADDIX Ultra Soft (fioletowa). Szczególnie wytrzymała, dwuwarstwowa konstrukcja osnowy z wierzchołkiem zjazdowym, opona typu clincher.
Wersja Super Gravity: ADDIX Soft (pomarańczowa) lub ADDIX Ultra Soft (fioletowa). Niezwykle stabilna bocznie, odporna na przebicia (z wierzchołkiem) i bardzo dynamiczna podczas jazdy.
Wersja Tubeless Easy: ADDIX Soft (pomarańczowa). Tylko w wersji 27,5+ również z ADDIX Speedgrip (niebieska) i Apex.
Wersja Bikepark: Duża opona za niewielkie pieniądze. Niewiarygodnie wytrzymałe i trwałe.
Mocne klocki na barkach i agresywny, otwarty wzór bieżnika zapewniają maksymalną przyczepność podczas hamowania i optymalną przyczepność na zakrętach. Nawet na błotnistych nawierzchniach!
Dzięki nowo opracowanym rowkom w kształcie litery V, każdy pojedynczy występ jeszcze bardziej zazębia się z podłożem, zapewniając jeszcze większą przyczepność.
Ukośne płaskie klocki w środkowej części bieżnika optymalizują zachowanie podczas toczenia.
Technologia: E-Bike Ready 25
Opony z rekomendacją „E-25” są idealnym wyborem dla wszystkich rowerów ze wspomaganiem pedałowania do 25 km/h. Najważniejszym kryterium tej rekomendacji jest bezpieczeństwo.
SnakeSkin
Super Downhill
Dla najodważniejszych i najbardziej agresywnych. Dla tych, dla których żadna skocznia nie jest zbyt duża, żaden zjazd zbyt stromy, a żadna przeszkoda zbyt trudna. Stworzone z myślą o Pucharze Świata w Downhillu. Super Downhill oznacza bezkompromisową stabilność i wydajność, jak żadna inna konstrukcja.
Najbardziej solidna i stabilna (super) konstrukcja jest dwuwarstwowa. Sześć warstw osnowy chroni bieżnik nawet przy bardzo niskim ciśnieniu powietrza. Ściany boczne są wyjątkowo niezawodnie chronione przed przecięciami i przebiciami dzięki połączeniu czterech warstw osnowy i stabilnej warstwy tkaniny. Specjalny APEX chroni przed przebiciami i zwiększa sztywność boczną opony. Dzięki bardzo stabilnemu składanemu rdzeniowi opony są również łatwe w montażu bezdętkowym.
Evo Line Evolution
Najlepsze, co jest możliwe. Materiały najwyższej jakości. Najnowsza technologia.
Super Gravity
Konstrukcja Super Gravity
Tam, gdzie nie każdy odważy się pojechać. Tam, gdzie rowerzysta i szlak wymagają wszystkiego od materiału. Tam, gdzie rowery mają duży skok zawieszenia. To jest właśnie terytorium opon z konstrukcją Super Gravity.
W tej niezwykle stabilnej konstrukcji bieżnik i mocno obciążone ściany boczne są chronione przez cztery warstwy osnowy w połączeniu ze stabilną warstwą tkaniny (skóra węża - od stopki do stopki). Specjalny czubek chroni przed przebiciem i zwiększa sztywność boczną opony. Dzięki konstrukcji typu turn-up opona pozostaje niezwykle elastyczna, zapewniając wyjątkowo płynną jazdę. Łatwa w montażu bezdętkowym.
Doskonała amortyzacja oraz wysoka stabilność i wytrzymałość. Lepsza ochrona przed przebiciem w porównaniu z osnową Super Trail. Żaden inny karkas nie łączy dynamiki ze stabilnością i bezpieczeństwem w taki sposób.
Tubeless Easy
TUBELESS EASY
Technologia bezdętkowa Schwalbe - specjalne tkaniny monofilamentowe (SnakeSkin lub MicroSkin) zapobiegają utracie powietrza i gwarantują maksymalną ochronę przed przebiciem w połączeniu z mleczkiem uszczelniającym.
Addix Ultra Soft
Addix Ultra Soft to mieszanka ADDIX przeznaczona do hardcorowego enduro i downhillu. Ma rewelacyjnie dobre właściwości tłumiące i doskonale sprawdza się nawet w niskich temperaturach.