Media 0

Materac turystyczny damski Sea To Summit Comfortlight Insulated

849,91 zł

Kolor:

Niebieski

Sprzedawane i wysyłane przez: Larix

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Larix
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Materac turystyczny damski Sea To Summit Comfortlight Insulated

Opis

Damski materac z izolacją Comfort light Insulated

Zaprojektowany z myślą o kobietach dla zwiększenia komfortu oraz dodatkowego ciepła.
Dzięki specjalnemu kształtowi dostosowanemu do budowy ciała kobiet, materac jest szerszy w okolicach bioder oraz węższy w ramionach. Technologia Exkin Platinum® oraz izolacja Thermolite® połączone są z podwójną warstwą komór powietrznych w okolicach torsu dla zwiększenia komfortu oraz pojedynczą w nogach i okolicach głowy w celu zmniejszenia wagi i objętości.

Materiały

Wierzchnia warstwa wykonana z 40D Ripstop Nylon

Środkowa warstwa materiału Nylon 40D

Warstwa wewnętrzna białe TPU z systemem antybakteryjnym

 

Materac dostępny w dwóćh rozmiarach:

R

długość x szerokość: 168 x 55 cm

wymiary po złożeniu: ø10.5 x 23 cm

waga: TBC

ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: 324

L

długość x szerokość: 183 x 64 cm

wymiary po złożeniu: ø11 x 23 cm

waga: TBC

ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: TBC

 

Struktura hybrydowa

Podwójna warstwa komór powietrznych w obszarze torsu, który potrzebuje najwięcej ciepła, oraz pojedyncza w nogach i okolicach głowy, gdzie potrzeba go mniej. Maksimum komfortu przy zachowaniu minimalnej wagi.

Technologia Air Sprung Cells

Air Sprung Cells to bazowa technologia zastosowana w naszych materacach. To także powód, dlaczego śpi się na nich tak bardzo wygodnie. Materace Sea to Summit są zbudowane z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych Air Sprung Cells. Komory Air Sprung Cells, dopasowując się do kształtu ciała, zapewniają poczucie miękkości i komfortu.

Exkin Platinum

Exkin Platinium to ultra lekki, nietkany materiał pokryty metalizowaną warstwą izolacyjną. Technologia Exkin Platinum thermal odbija straty cieplne z powrotem do użytkownika.

Izolacja THERMOLITE

Izolacja THERMOLITE wykonana jest ze specjalnie opracowanych włókien, aby osiągnąć wysoką wartość CLO przy zachowaniu niskiej wagi materaca. Produkty Insulated docieplone są materiałem THERMOLITE HL-1 czyli włóknem syntetycznym zbudowanym z unikalnych fałd 3D, które zapewniają doskonałe ciepło oraz lepszą wytrzymałość. Izolacja THERMOLITE współpracując z technologią Air Sprung Cells zapobiega utracie temperatury z ciepłego ciała do chłodnego podłoża.

Tłoczona powłoka TPU

Tłoczona powłoka jest znacznie trwalsza, zwarta i umożliwia zastosowanie formuły TPU. Jest to znacznie skuteczniejsza technika od powszechnie stosowanej na rynku laminacji, która jest mniej odporna na rozwarstwienie. Aby zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni wewnątrz materaca powłokę TPU wzbogaciliśmy dodatkową warstwą antybakteryjną. Dzięki temu możesz w bezpieczny i higieniczny sposób nadmuchać materac za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych wentyli.

Nylon 40D

Dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości materac wykonany został ze wzmocnionego Nylonu 40D. Wewnątrz natomiast, dla uzyskania efektu szczelności oraz plastyczności, zastosowano materiał TPU. Zewnętrzna warstwa materaca pokryta została cienką powłoką PU, redukującą śliskość powierzchni, zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia i ułatwiającą punktową naprawę za pomocą samoprzylepnych plastrów.

Pillow Lock System
System mocowania poduszki pozwala w łatwy sposób przymocować Twoją poduszkę Aeros™ do maty samopompującej Sea to Summit i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. Zaprojektowane po to, aby utrzymać Twoją poduszkę we właściwym miejscu – na macie do spania – nasze unikalne zapięcie PillowLock™ na rzep dostarczane będzie ze wszystkimi naszymi matami od połowy 2019 roku.

Opinie

Wgrywanie