spokey

Gryf mocno łamany 120 cm Spokey LYKOS

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 6

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Gryf mocno łamany LYKOS 120 cm jest dedykowany do ćwiczeń górnych partii mięśni, gdyż jego budowa pozwala na znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze uginanie przedramion, a także odciąża nadgarstki.

Gryf mocno łamany Spokey LYKOS doskonale sprawdzi się podczas tzw. wyciskania francuskiego. Można stosować go również podczas wielu ćwiczeń wykonywanych z gryfem prostym, przy równoczesnym odciążeniu nadgarstków i łokci.

Efekty ćwiczeń ze sztangą

Sztanga (gryf) jest nieodłącznym elementem treningu siłowego. Wbrew pozorom, może być niezależnym akcesorium do ćwiczeń, gdyż jej waga jest wystarczająca zarówno do tego, by dodatkowo zaktywizować mięśnie podczas treningu fitnessowego, jak i jako forma wprawienia się do podnoszenia ciężarów. Trening ze sztangą pomaga wypracować odpowiednie pozycje i prawidłowe nawyki. Gryf mocno łamany Spokey LYKOS jest dedykowany do ćwiczeń górnych partii mięśni (najczęściej bicepsów), gdyż jego budowa pozwala na znacznie wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze uginanie przedramion oraz jednocześnie odciąża nadgarstki i łokcie. Używanie go minimalizuje więc ryzyko kontuzji. Antypoślizgowa struktura uchwytu podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort użytkowania gryfu.

Gryf lekko łamany do ćwiczeń górnych partii mięśni

Czym różni się gryf łamany od prostego? Przede wszystkim sposobem trzymania, co wpływa na angażowanie innych partii mięśni - specjalnie wyprofilowany LYKOS jest bezpieczniejszy i wygodniejszy podczas ćwiczeń angażujących górne części ciała. Daje nam niezliczone możliwości, gdyż pozwala dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań czy aktualnej kondycji - wystarczy zamontować na gryfie obciążenia o odpowiedniej wadze. LYKOS posiada specjalnie nagwintowane końcówki, z którymi jeszcze szybciej i wygodniej zamontujesz obciążenia. Jedyne co musisz zrobić to osadzić je na gryfie a następnie zakręcić szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych.

Dane techniczne:

  • materiał: stal
  • średnica: 28 mm
  • długość: 120 cm
  • długość gwintów: 2x 20 cm
  • długość uchwytu: 80 cm
  • waga: ~6,2 kg
  • maksymalne obciążenie gryfu: 150 kg
  • w zestawie: 2 szt. zacisków śrubowych

  • Średnica (w mm) 28 mm
  • Długość (w cm) 120 cm
Wgrywanie

Średnica (w mm)

28 mm

Długość (w cm)

120 cm