spokey

Gryf prosty z zaciskami Spokey ARTEUS

0,0 (1)

od 127,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Gryf prosty Spokey ARTEUS z chromowanej stali posiada antypoślizgową strukturę. Jego końcówki zostały specjalnie nagwintowane, dzięki czemu do mocowania obciążeń stosować można zaciski śrubowe.

Kup razem z

Podobne produkty

Gryf prosty Spokey ARTEUS:

 • posiada antypoślizgową strukturę, która umożliwia pewny uchwyt oraz zapobiega ślizganiu, co podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort ćwiczeń,
 • jest wyposażony w specjalnie nagwintowane końcówki, na które zakłada się zaciski śrubowe – po dokręceniu ciężary są zamocowane stabilnie i nie zsuwają się,
 • występuje w czterech wersjach o różnej długości – dobierz odpowiednią do swojego rozstawu chwytu oraz planowanej liczby obciążeń: 150, 168, 183 i 213 cm.

Wybierz ARTEUS dla siebie

Spokey ARTEUS jest dostępny w czterech wersjach o różnej długości, dzięki czemu możesz dobrać odpowiednią do swojego rozstawu chwytu oraz planowanej liczby obciążeń:

 • rozmiar 7 - 150 cm,
 • rozmiar 8 - 168 cm,
 • rozmiar 9 - 183 cm,
 • rozmiar 10 - 213 cm.

Wybierz model dla siebie - maksymalne obciążenie każdego ARTEUSA to aż 160 kg, dlatego postaw na długość, która pozwoli na optymalne dopasowanie wagi ciężarów do Twojego indywidualnego stylu treningu, rozstawu uchwytu oraz intensywności, jaką lubisz!

Treningi ze sztangą angażują wszystkie partie naszego ciała! W zależności od wybranej techniki możemy osiągać różne efekty – podczas ćwiczeń z gryfem i obciążeniami pracują mięśnie m.in. dwugłowe i czworogłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie ramion, pleców, brzucha czy obręczy barkowej. Dlatego, jeśli jesteś nastawiony na wzmocnienie nóg, wykonuj przysiady ze sztangą, a jeżeli pragniesz wzmocnić siłę ramion i pleców, wykonuj tzw. martwy ciąg, który polega na podnoszeniu ciężaru z podłogi.

Stabilne mocowanie obciążeń z zaciskami śrubowymi

Gryf prosty pod hantle Spokey ARTEUS to sprzęt do ćwiczeń domowych, który umożliwia dostosowanie sposobu treningu do indywidualnych potrzeb czy aktualnej formy - wystarczy zamontować na Arteusie ciężary o wybranej przez siebie wadze. Nakładanie ich na gryf jest niezwykle szybkie i intuicyjne - wystarczy osadzić obciążenia na gryf, a następnie zakręcić je na specjalnie nagwintowanych końcówkach szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych. Tak zamontowana i zablokowana sztanga jest doskonale zabezpieczona, a ciężary pozostają stabilne i nie zsuwają się z gryfu.

Domowy trening pełen pasji

Gryf prosty Spokey ARTEUS z chromowanej stali posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny uchwyt - dzięki temu nie wyślizgnie się z Twoich rąk podczas ćwiczeń. Jego końcówki zostały specjalnie nagwintowane, dzięki czemu do mocowania obciążeń stosować można zaciski śrubowe, które zostały wykonane ze starannością i dbałością o szczegóły. To sprawia, że obciążenia są skutecznie osadzone, a Twój trening w 100% bezpieczny.

Parametry

 • Materiał: stal
 • W zestawie: 2szt. zacisków śrubowych
 • Średnica gryfu : 28 mm
 • max. obciążenie gryfu: 160 kg
 • Dostępne długości:
  1500 mm (długość gwintów: 2 x 340 mm, długość uchwytu: 820 mm), waga: ~7 kg
  1680 mm (długość gwintów: 2 x 290 mm, długość uchwytu: 1100 mm), waga: ~8,3 kg
  1830 mm (długość gwintów: 2 x 320 mm, długość uchwytu: 1190 mm), waga: ~9,1 kg
  2130 mm (długość gwintów: 2 x 370 mm, długość uchwytu: 1390 mm), waga: ~10,4 kg
 • Średnica (w mm) 28 mm
 • Długość (w cm) 168 cm

Średnica (w mm)

28 mm

Długość (w cm)

168 cm