spokey

Kask rowerowy dla dorosłych Spokey Speed

5,0 (1)

79,99 zł 101,99 zł - 22,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 101,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 55-58 cm

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kask SPEED doskonale sprawdzą się jako ochrona na deskorolkę, rower, rolki, czy hulajnogę.

KASK SPOKEY SPEED - NA ROLKI, DESKOROLKĘ, ROWER

Zastanawiasz się czy powinieneś zakładać kask idąc „na rolki”? Czy jest on koniecznym elementem wyposażenia użytkownika deskorolki? Skatingowi towarzyszą niezwykłe emocje, dlatego należy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i dzieci. Szczególnie istotny jest kask chroniący głowę.

Kask Spokey SPEED przeznaczony jest dla dorosłych użytkowników oraz dla młodzieży. Skonstruowany z lekkich, bezpiecznych materiałów. Posiada certyfikat CE, odpowiada normie EN1078. Doskonale sprawdzi się jako ochrona na deskorolkę, rower, rolki, czy hulajnogę.

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo

W kasku Spokey SPEED zastosowano system regulacji Head Lock, umożliwiający optymalne dostosowanie obwodu kasku do głowy użytkownika. Jest wyposażony w wysunięty daszek, zapewniający dodatkową ochronę potylicy i czoła. Został wykonany z lekkiego materiału. Niska waga zapewnia komfort podczas aktywności ruchowej.

Kask Spokey SPEED posiada wiele otworów wentylacyjnych, które sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku. Zastosowanie sprzączki ułatwia zapinanie i rozpinanie kasku bez konieczności luzowania pasków.

Kask został wykonany w Technologii Out-Mold. Co to oznacza? Skorupa zewnętrzna i wewnętrzna nie są ze sobą trwale połączone. Zaletą tego rozwiązania jest ruchomość skorupy zewnętrznej, która skutecznie rozprasza siłę uderzenia.

  • Sposób regulacji Pokrętło
  • Daszek Z daszkiem
  • Rodzaj daszka Z odpinanym daszkiem
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
Wgrywanie

Sposób regulacji

Pokrętło

Daszek

Z daszkiem

Rodzaj daszka

Z odpinanym daszkiem

Poziom zaawansowania

Każdy poziom