Media 0
Media 1
Media 2

Piłka gimnastyczna masująca Spokey HALF FIT z pompką

od 76,99 zł

Kolor:

Szary

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Piłka gimnastyczna z częścią do masażu Spokey HALF FIT posiada system Anti-Burst, który sprawia, iż w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. W zestawie z poręczną pompką.

Opis

Piłka gimnastyczna Spokey HALF FIT została wykonana z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez obwód piłki oraz wypustki umieszczone na jej połowie. Ich zadaniem jest pobudzanie krążenia krwi oraz masowanie ciała, co prowadzi do szybszej regeneracji mięśni! W piłce gimnastycznej z częścią do masażu Spokey HALFFIT zastosowano system Anti-Burst, który sprawia, iż w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

Ćwicz, odpoczywaj i pobudzaj krążenie krwi z piłką gimnastyczną

Spokey HALF FIT to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także świetnym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę. Piłka gimnastyczna HALFFIT rozwija również zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być wykorzystywana nie tylko podczas ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy małych ruchach dodatkowo pobudzi krążenie krwi.

W zestawie z poręczną pompką

Wykorzystanie piłki gimnastycznej jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Jedna część Spokey HALF FIT ma powierzchnię gładką, druga została wyposażona w masujące wypustki. To połączenie pozwala wykorzystywać piłkę zarówno podczas treningu, jak i działań pobudzających krążenie krwi. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą bardzo duże efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Można z nią bezpiecznie wykonywać trening, w którym ograniczony jest kontakt z podłożem (np. w podporze na rękach). W zestawie z piłką znajduje się poręczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

Prosty i jednocześnie efektywny trening dla każdego

Piłka gimnastyczna antypoślizgowa Spokey HALF FIT umożliwia wykonywanie ćwiczeń bardzo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i doskonałych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Doskonale spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej? Wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu.

Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

Spokey HALF FIT została przygotowana w trzech rozmiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki odpowiednio do swojego wzrostu:

  • średnica 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.

Dane techniczne

  • system anti-burst: w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • konstrukcja: połowa piłki o powierzchni gładkiej, połowa - z wypustkami masującymi ciało i pobudzającymi krążenie krwi
  • materiał: PVC
  • maksymalna waga użytkownika: 200 kg
  • w zestawie poręczna pompka

Opis produktu

Uchwyt

Bez uchwytu

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Uchwyt

Bez uchwytu