Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Piłka penaut Spokey LOVA

74,99 zł 89,99 zł - 15 zł

Kolor:

Szary

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Spokey LOVA to piłka do w kształcie fasolki - orzeszka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych oraz przy rehabilitacji.

Opis

Piłka w kształcie fasolki to doskonały wybór do domowego treningu i rehabilitacji. Została stworzona do korygowania wad postawy. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey LOVA to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Ćwiczenia z LOVĄ, które pozornie wyglądają na łatwe, mogą przynosić bardzo duże efekty!

Idealne podczas rehabilitacji i domowych ćwiczeń

Wykorzystanie piłki w kształcie orzeszka Spokey LOVA jest doskonałym sposobem na wzmocnienie większości mięśni, poprawy kondycji i urozmaicenia treningu. Ćwiczenia z piłką są idealne dla każdego - proste do wykonania dla początkujących, niewymagające intensywności dla seniorów i doskonałe dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji - wzmacnia mięśnie w okolicach kręgosłupa oraz poprawia krążenie krwi.

Przyjaciel domowego treningu

Ćwiczenia ze Spokey LOVA są idealne dla każdego, bez względu od aktualnej formy, wytrenowania czy wieku! Można je wykonywać w domu - wystarczy odrobina wolnego miejsca. Co więcej, taki trening nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Doskonale spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej?

Jakość i technologia

Piłka penaut Spokey LOVA posiada profil, który zapewnia ruch tylko w jednym kierunku, co zapewnia większą stabilność od standardowych piłek. Jest bezpieczniejsza dla najmłodszych użytkowników i seniorów.

Rozmiar: 90 x 45 cm

Opis produktu

  • Szerokość 45 cm
  • Długość (w cm) 90 cm

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Szerokość

45 cm

Długość (w cm)

90 cm