spokey

Platforma balansowa do ćwiczeń Spokey SWING

99,99 zł 127,99 zł - 28 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szary

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Spokey SWING kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem

Platforma balansowa do ćwiczeń Spokey SWING:

 • umożliwia przeprowadzanie treningu angażującego wszystkie partie mięśni, a przy tym rozwijającego równowagę i koordynację ruchową,
 • jest doskonałym urozmaiceniem domowych ćwiczeń – można z nią wykonywać wiele różnych ćwiczeń,
 • została wykonana z wytrzymałego i łatwego do utrzymania w czystości materiału.

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie domowego treningu, platforma do balansowania Spokey SWING jest idealnym wyborem! To niezwykle uniwersalny sprzęt, który podniesie jakość ćwiczeń i zaangażuje jeszcze więcej partii mięśni Twojego ciała. Idealnie sprawdzi się podczas rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, funkcjonalnym oraz równowagi i koordynacji ruchowej. Z półpiłką balansową wzmocnisz te mięśnie, na których najbardziej Ci zależy – można z nią wykonywać brzuszki, przysiady, deskę, balansowanie, wykroki, pompki i wiele innych ćwiczeń!

Twój trener równowagi

Spokey SWING kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem, co przyczynia się do większego zaangażowania mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. W trakcie treningu podest przechyla się na boki, co wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała, ale także zwinność i koordynację. To dlatego trener równowagi jest bardzo często stosowany jako wsparcie rozwoju zdolności motorycznych.

Zastosowanie platformy balansowej

Równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej, a zwłaszcza w trakcie jazdy na nartach, deskorolce, snowboardzie czy w wielu sportach wodnych. Wybierając trening na półpiłce balansowej opanujesz samokontrolę i stabilizację do perfekcji, co wpłynie również na umiejętność bezwarunkowej reakcji i ochronę przed potencjalnymi upadkami oraz kontuzjami. Spokey SWING została wykonana z PP (polipropylen), dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Co więcej, powierzchnia podestu chroni przed ślizganiem.

Parametry

 • materiał: PP
 • wymiary: 40 x 10 cm

 • Wysokość (w cm) 10 cm
 • Miejsce aktywności Wewnątrz
 • Rodzaj treningu Siła
 • Szerokość (w cm) 40 cm
 • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
 • Poziom zaawansowania Każdy poziom
 • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Wysokość (w cm)

10 cm

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Rodzaj treningu

Siła

Szerokość (w cm)

40 cm

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy