Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
spokey

Poduszka do masażu i ćwiczeń równoważnych Spokey FIT SEAT MAT

66,99 zł

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Poduszka ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania. Optymalne rozwiązanie dla osób, które większość dnia spędzają siedząc.

Poduszka do masażu i ćwiczeń równowagi Spokey FIT SEAT MAT

  • 2w1: jest przeznaczona do treningu koordynacji ruchowej i masażu,
  • wymusza sposób siedzenia, który odciąża i trenuje mięśnie oraz stawy kręgosłupa,
  • znajduje również zastosowanie podczas ćwiczeń równoważnych, koordynacji ruchowej oraz do masażu stóp.

Poduszka do masażu i ćwiczenia równowagi Spokey Fit Seat Mat to propozycja dla osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej np. w szkole, biurze czy pracując zdalnie przed komputerem. Korzystanie z niej wymusza tzw. „siedzenie dynamiczne” – stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych dzięki czemu odciąża i trenuje mięśnie oraz stawy kręgosłupa.

Wiele zastosowań poduszki sensorycznej

Poduszko-mata do siedzenia Spokey FIT SEAT MAT to przyrząd o niezwykle szerokim zastosowaniu. Może być stosowana do masażu, który eliminuje napięcie, łagodzi dolegliwości i bóle stóp, a także jako trener równowagi. Sprawdzi się doskonale podczas ćwiczeń i rehabilitacji: w trakcie rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, medycznym czy funkcjonalnym. Konstrukcja poduszki sensorycznej wymusza zaangażowanie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. Utrzymanie właściwej pozycji wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała (szczególnie uwzględniając stopy), ale także zwinność, poczucie stabilności i koordynację.

Sprawdzony sposób na masaż

Poduszka masująca Spokey Fit Seat Mat może być stosowana zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Znakomicie sprawdzi się do masażu stóp, dłoni i poprawy krążenia. Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania. Została wykonana z wytrzymałego, niechłonącego wilgoci materiału PVC.

Dane techniczne:

  • średnica: 32,5 cm
  • materiał: pvc
Wgrywanie