Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Rolki dla dorosłych Spokey PRIME PRO

379,99 zł 409,99 zł - 30 zł

Kolor:

Biały / Turkusowa zieleń / Szary

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

PRIME PRO są wyposażone w najlepszej jakości płozy ABEC9 Carbon! Posiadają specjalnie wyprofilowany but wewnętrzny z anatomiczną wkładką, co zapobiega przemieszczaniu się pięty podczas jazdy.

Opis

PRIME PRO to rolki dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną czerpać największą przyjemność z jazdy. Zostały wyposażone w kółka 80 mm o doskonałej płynności toczenia, które ułatwiają balansowanie ciałem podczas jazdy oraz są jeszcze bardziej zwrotne! Dzięki temu jazda na rolkach stanie się nie tylko Twoją ulubiona aktywnością na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim świetną rozrywką i przyjemnością.

Komfortowa i bezpieczna jazda

Jazda na rolkach przynosi same korzyści zdrowotne - poprawia kondycję, zwiększa koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg. Aby czerpać radość i odczuwać maksymalny komfort w trakcie jazdy, warto postawić na model, który optymalnie przylega do stopy. Rolki Spokey PRIME PRO posiadają specjalnie wyprofilowany but wewnętrzny z anatomiczną wkładką, co zapobiega przemieszczaniu się pięty podczas poruszania się w nich. Takie rozwiązanie w połączeniu z potrójnym systemem zapinania (sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna) pozwala na perfekcyjne dopasowanie ułożenia stopy do buta, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Doskonała jakość i precyzja wykonania

Bardzo ważnym elementem każdych rolek są łożyska. To one decydują o ich żywotności i pozwalają na rozwijanie wysokich prędkości. PRIME PRO zostały wyposażone w te najlepszej jakości - ABEC9 Carbon! Kółka są wykonane z wytrzymałego poliuretanu (PU) o średnicy 80 mm i twardości optymalnej do jazdy rekreacyjnej (82A).To one sprawiają, że jazda na PRIME PRO jest bardzo zwrotna, łatwa w balansowaniu i nie wymaga od użytkownika dużych umiejętności. Całość została zwieńczona aluminiową płozą, dzięki której rolki zachowują niską wagę i nie obciążają naszych stóp.

Tabela rozmiarów

 • Rozmiar BIAŁYCH - Długość wkładki
  37 - 23,7 cm,
  38 - 24,2 cm,
  39 - 24,9 cm,
  40 - 25,5 cm,
  41 - 26,1 cm.

Tabela CZARNYCH rozmiarów

 • Rozmiar - Długość wkładki
  39 - 25,0 cm,
  40 - 25,5 cm,
  41 - 26,1 cm,
  42 - 27,0 cm,
  43 - 27,5 cm,
  44 - 28,0 cm,
  45 - 29 cm,
  46 - 29,7 cm,
  47 - 30,1 cm.

Opis produktu

 • Poziom zaawansowania Każdy poziom
 • Stan produktu Nowy
 • Miejsce aktywności Na zewnątrz
 • Regulowana długość Brak regulacji długości

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy

Miejsce aktywności

Na zewnątrz

Regulowana długość

Brak regulacji długości