Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Rowerek biegowy dziecięcy My Little Pony ELFIC

169,99 zł 253,99 zł - 84 zł

Kolor:

Różowy

Rozmiar: Junior

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rowerek biegowy Spokey My Little Pony ELFIC to najlepszy sposób na naukę jazdy dla najmłodszych, zwiększając jednocześnie koordynację ruchową dziecka.

Opis

Rowerki biegowe od kilku lat podbijają serca najmłodszych. To wspaniałe rozwiązanie, by zachęcić dzieci do sportu i sprawić im wiele radości. Z wyjątkową grafiką My Little Pony, najmłodsi pokochają jazdę na rowerze!
Rozwój dziecka od najmłodszych lat
Rowerek dwukołowy Spokey ELFIC jest doskonały do pierwszego kontaktu z jazdą dla każdego dziecka. Nauka z wykorzystaniem rowerka poprawia koordynację ruchową, zwiększa umiejętność utrzymywania równowagi oraz wiarę we własne możliwości. Prosta konstrukcja Spokey ELFIC pozwala skupić się maluchowi na jeździe. Dzięki temu późniejsza przesiadka nawiększy, klasyczny rower okaże się przyjemnością!
Nauka jazdy na rowerze to łatwizna!
Nawet maluchy, które jeszcze nie do końca radzą sobie na klasycznych rowerkach, świetnie poczują się na tych biegowych. Z powodzeniem mogą zastąpić rowerki z bocznymi kółkami.  Spokey ELFIC to mały, zwinny, lekki oraz przede wszystkim łatwy do zsiadania i wsiadania rower. Dzięki temu opanowanie jazdy okaże się przyjemnością oraz świetną zabawą. Jednak to nie wszystko! Podczas nauki dziecko ćwiczy koordynację ruchową, motorykę i równowagę.
Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo
Rowerek biegowy Spokey My Little Pony ELFIC posiada wygodne profilowane siodełko, które daje prawdziwy komfort podczas nauki jazdy. Koła wykonane z pianki EVA są odporne na uszkodzenia, lekkie oraz amortyzują drgania, wynikające z poruszania się po nierównej powierzchni. Jednak największą zaletą rowerka My Little Pony jest jego trwałość i lekkość. Został wykonany ze stali, co zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Rośnie razem z dzieckiem
Rowerek nadaje się dla dzieci w wieku 3-6 lat. Posiada możliwość regulacji siodełka, będzie więc rósł wraz z dzieckiem, a dzięki swojej jakości, posłuży mu przez kilka lat. 

Opis produktu

  • Szerokość 42 cm
  • Wysokość (w cm) 52 cm
  • Długość (w cm) 74 cm
  • Rozmiar koła (cale) 10"

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Szerokość

42 cm

Wysokość (w cm)

52 cm

Długość (w cm)

74 cm

Rozmiar koła (cale)

10"