spokey

Trener równowagi półpiłka Spokey STANDI

299,99 zł 381,99 zł - 82 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 381,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Piłka balansowa Spokey STANDI doskonale spisze się jako urozmaicenie codziennych treningów. W końcu równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej.

Platforma do ćwiczeń Spokey STANDI:

  • to uniwersalny przyrząd, z którym urozmaicisz codzienny trening, angażując mięśnie w znacznie większym stopniu, niż wykonując standardowe ćwiczenia,
  • jest znakomita do trenowania równowagi, koordynacji ruchowej i stabilizacji,
  • można z nią wykonywać brzuszki, przysiady, deskę, balansowanie, wykroki, pompki i wiele innych ćwiczeń!

Piłka STANDI to sprzęt, który potrafi odmienić oblicze każdego treningu w domu i na siłowni. Wykonywanie tych samych ćwiczeń, lecz z wykorzystaniem platformy balansowej, angażuje więcej partii mięśni, co przynosi bardzo szybkie efekty i zwiększone rezultaty. Jak to działa? Spokey STANDI kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem, co przyczynia się do większego zaangażowania mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. W trakcie treningu podest przechyla się na boki, co wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała, ale także zwinność i koordynację.

Najlepszy trener równowagi

Piłka balansowa Spokey STANDI doskonale spisze się jako urozmaicenie codziennych treningów. W końcu równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej. Właściwie rozwinięte zmysły wpływają na lepszą umiejętność jazdy na nartach, deskorolce czy snowboardzie. Utrzymywanie autokontroli i stabilizacji chroni również przed upadkami oraz potencjalnymi kontuzjami. Platforma balansowa Spokey STANDI sprawdzi się więc idealnie w każdym rodzaju rehabilitacji i ćwiczeń: podczas rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, medycznym czy funkcjonalnym.

STANDI? Trenuj mięśnie i koordynację ruchową jednocześnie

Półpiłka gimnastyczna STANDI została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i jakości domowych treningów. Jest wykonana z wytrzymałych i jednocześnie elastycznych materiałów (PVC). Dzięki temu nie odkształca się pod ciężarem w trakcie wchodzenia, wskakiwania i innych ćwiczeń. Bez problemu wykonasz z nią efektywny trening mięśni pośladków, brzucha, pleców i nóg.

Parametry

  • materiał: PVC
  • rozmiar: 59 cm

Długość (w cm)

59 cm

Wgrywanie

Długość (w cm)

59 cm